Četvrtak, 15. siječnja 2026.

Pijan i s poništenom vozačkom sjeo za volan pa skrivio prometnu nesreću

Privremeno mu je oduzet teretni automobil kojim je upravljao

- Oglas -

Muškarac (68), ponavljač prometnih prekršaja, je u srijedu oko 16.20 sati na cesti između Carevdara i Kloštra Vojakovačkog pod utjecajem alkohola od 0,83 promila upravljao teretnim automobilom križevačkih registarskih oznaka, i to za vrijeme dok mu je vozačka dozvola poništena zbog prikupljenih negativnih prekršajnih bodova.

Zbog neprilagođene brzine kretanja, u kočenju je udario u osobni automobil koprivničkih registarskih oznaka kojim je u istom smjeru upravljao 78-godišnjak, a koji se zaustavio zbog prometne situacije ispred sebe.

Vozač koji je prouzročio prometnu nesreću je uhićen te mu je zbog počinjenja istovrsnih prekršaja privremeno oduzet teretni automobil kojim je upravljao i protiv njega će biti pokrenut prekršajni postupak, priopćila je Policijska uprava koprivničko-križevačka.

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti