Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Poraz Tehnike Koprivnice od Bilogore u samom finišu utakmice

Veliku pobjedu gostima u samom finišu utakmice donio je Kuprešak. Dodajmo i da je sredinom drugog dijela za domaću momčad Tome Čikovića jedanaesterac promašio Stjepan Korenika

U posljednjoj utakmici 10. kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica Tehnika Koprivnica na Gradskom stadionu ‘Ivan Kušek – Apaš’ ugostila je Bilogoru iz Grubišnog Polja i upisala minimalni poraz.

U prvom poluvremenu malo toga pokazale su obje momčadi, tek po jedna prilika bila je sa svake strane.

Veliku pobjedu gostima u samom finišu utakmice, u 88. minuti, donio je Pejo Kuprešak. Dodajmo i da je u 63. minuti za domaću momčad Tome Čikovića jedanaesterac, kojeg je iznudio Filip Lovković, promašio Stjepan Korenika. Pucao je preko gola.

Prije početka susreta dvije momčadi su poslale zajedničku poruku “Zajedno do pravde”.

Zajednička poruka nogometaša Tehnike Koprivnice i Bilogore iz Grubišnog Polja
Zajednička poruka nogometaša Tehnike Koprivnice i Bilogore iz Grubišnog Polja // Foto: Karim Jarnjak

TEHNIKA-KOPRIVNICA – BILOGORA 0:1 (0:0)

KOPRIVNICA – Gradski stadion ‘Ivan Kušek – Apaš’. Gledatelja 100. Sudac: Dinko Cafuta (Virovitica).

TEHNIKA-KOPRIVNICA: Vrhovec, Salajec, Sabol, Maurović, Hlevnjak, Ernečić, Šantek (od 52. Busija), Kuzminski, Lovković (od 81. Golubić), Korenika (od 74. Nemčić), Radotović (od 52. Furjan). TRENER: Tomo Čiković.

BILOGORA: Fanton, Tomašek, Kraljević (od 76. Marušić), Lilovac (od 81. Brekalo), Blažević, Desić, Bartoniček (od 46. Starčević), Kudlač, Kovač, Cjetojević, Kuprešak. TRENER: Tihomir Pokopac.

STRIJELAC: 0:1 Kuprešak (88).

Detalj s utakmice između Tehnike Koprivnice i Bilogore iz Grubišnog Polja
Detalj s utakmice između Tehnike Koprivnice i Bilogore iz Grubišnog Polja // Foto: Karim Jarnjak

Podsjetimo, u subotu Ferdinandovac je s 3:1 pobijedio Pitomaču, Dinamo iz Predavca s 2:0 je slavio u Daruvaru, Graničar i drnjanski Tomislav u Legradu su odigrali bez golova, Zdenka je u Velikim Zdencima s 3:0 dobila Bilogorac, Slatina je na domaćem terenu minimalno slavila protiv Garića iz Garešnice, a Mladost iz Kloštra Podravskog upisala je 4:2 pobjedu u Čazmi.