Ponedjeljak, 25. kolovoza 2025.

Svečano otvorenje novog koprivničkog Dječjeg vrtića Medenjak uz nastup poznatih glazbenika i otvorena vrata za građane

Ovaj vrtić kapaciteta 280 djece u 14 odgojnih skupina značajno će unaprijediti uvjete predškolskog odgoja na području grada i okolice. Projekt je vrijedan oko 5,3 milijuna eura

- Oglas -

U četvrtak će se održati otvorenje novog i suvremeno opremljenog Dječjeg vrtića Medenjak u Ulici dr. Alberta Heinricha u Koprivnici.

Ovaj vrtić kapaciteta 280 djece u 14 odgojnih skupina značajno će unaprijediti uvjete predškolskog odgoja na području grada i okolice. Projekt, ukupne vrijednosti oko 5,3 milijuna eura, sufinanciran je s 2.675.681,82 eura iz Nacionalnog plana za oporavak i otpornost 2021.–2026., dok je preostali iznos osigurao Grad Koprivnica iz vlastitih sredstava.

Nositelj projekta je Grad Koprivnica, a partner Općina Koprivnički Bregi.

- Oglas -

Svečanost otvorenja Dječjeg vrtića Medenjak počinje u 10 sati, a od 11 do 13 sati osiguran je obilazak vrtića za građane.

Događaj će uveličati nastupi glazbenika Mije Dimšić i Erica Vidovića. Mia će izvesti himnu Republike Hrvatske ‘Lijepa naša’, a Eric skladbu Koprivnica grade moj. Nakon službenog dijela, glazbenici će održati i kraći nastup za vrtićarce i goste na igralištu vrtića.

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti