Srijeda, 24. travnja 2024.

Treća ŽNL: Mladost u Carevdaru srušila Ratar i došla na samo bod zaostatka za vodećim Sokolom

Domaćin je poveo već u sedmoj minuti preko Emanuela Sakača, a rezultat je povisio u 52. minuti Petar Jakopović. Točku na "i" stavio je u 60. minuti kapetan Mladosti Antun Jakopović

Ovog vikenda zbog blagdana Svih svetih ne igraju se utakmice u koprivničko-križevačkim županijskim ligama, no jedan susret je ipak odigran.

Riječ je o zaostaloj utakmici 5. kola u Trećoj ŽNL skupina Križevci u kojoj je Mladost u Carevdaru ugostila Ratar iz Miholca i pobijedila s 3:0.

Domaćin je poveo već u sedmoj minuti preko Emanuela Sakača, a rezultat je povisio u 52. minuti Petar Jakopović. Točku na “i” stavio je u 60. minuti kapetan Mladosti Antun Jakopović.

Mladost je s ovom pobjedom došla na 22 boda, odnosno na samo bod zaostatka za vodećim Sokolom iz Sokolovca.