Supernova Grupa i ove godine nastavlja tradiciju blagdanskog darivanja kroz humanitarnu akciju “Blagdanska čarolija za sve” u sklopu koje su sredstva prikupljena na “Kartici mojih želja” usmjerena prema korisnicima udruga diljem Hrvatske.
Donacija u ukupnoj vrijednosti od 10.000 eura uručena je lokalnim organizacijama koje pružaju podršku najranjivijima. Lijepa sredstva za svoj rad dodijeljena su udruzi za pomoć osobama s intelektualnim teškoćama Latice iz Koprivnice, udruzi Zagrebački humanitarci iz Zagreba, udruzi Cukrići iz Zadra i Kući sretnih ciglica iz Slavonskog Broda.
VIDEO Premijera glazbenog spota udruge Latice kao još jedan važan korak prema kupnji kuće
“Blagdansko razdoblje uvijek nas podsjeti na važnost zajedništva, solidarnosti i brige o onima koji se svakodnevno suočavaju s različitim životnim izazovima. Zato smo i ove godine svoju podršku usmjerili kroz Supernova poklon kartice različitim udrugama, koje nesebično brinu o najranjivijima, kako bi svojim korisnicima mogle pružiti ono što im u ovom trenutku najviše treba. Vjerujemo da i najmanji oblik pomoći može unijeti toplinu i olakšati blagdane onima kojima je podrška najpotrebnija”, poručuju iz Supernova Grupe.
Donacija će udrugama pomoći da svojim korisnicima osiguraju dodatnu podršku tijekom blagdanskog razdoblja, pri čemu Supernova poklon kartice pružaju fleksibilnost i omogućuju im da sredstva iskoriste na način koji najbolje odgovara njihovim trenutačnim, stvarnim potrebama i situacijama s kojima se susreću.
Ova inicijativa, kako kažu, još je jedan primjer dugogodišnje predanosti Supernova Grupe razvoju i jačanju lokalnih zajednica. Kroz kontinuiranu suradnju s udrugama te društveno dogovorne projekte, Supernova nastavlja podržavati organizacije koje svojim radom unaprjeđuju kvalitetu života različitih skupina u društvu.



















