Nakon što su u petak nogometaši Mladosti iz Ždralova u derbiju kola pobijedili Uskok iz klisa, a Hrvatski dragovoljac i Segesta Sisak odigrali bez pobjednika, u subotu su odigrane samo četiri utakmice 14. kola SuperSport Druga nogometne lige jer se dogodio – snijeg.
Uspješni u gostima bili su Kustošija Zagreb i Bjelovar, dok su na domaćem terenu pobjede upisali Trnje Zagreb i Jadran Luka Ploče.
Preostale dvije utakmice između Lučkog i Dugog Sela i lokalnog derbija između Varteksa iz Varaždina i Radnika Križevci odgođeni su zbog loših vremenskih uvjeta, odnosno snijega.
“Nakon pregleda terena, od strane sudaca i delegata, a uz suglasnost obje momčadi, utakmica je odgođena.
Snijeg je padao cijelo vrijeme uoči utakmice te otežao uvjete. Radi rizika od ozljeda, oštećenja terena i loših uvjeta s linijama, obje momčadi i sudačka četvorka su se složili da se utakmica odgodi”, priopćili su iz NK Varteksa.
Raspored i rezultati 14. kola Druge nogometne lige: Mladost Ždralovi – Uskok Klis 2:1, Hrvatski dragovoljac Zagreb – Segesta Sisak 0:0, Jadran Luka Ploče – Đakovo 2:0, Lučko – Dugo Selo (odgođeno), Solin – Bjelovar 0:2, Trnje Zagreb – Grobničan Čavle 5:1, Uljanik Pula – Kustošija Zagreb 1:4, Varteks Varaždin – Radnik Križevci (odgođeno).
















