Ponedjeljak, 17. siječnja 2022.

Evo svih rezultata u amaterskim nogometnim ligama Varaždinske županije

Valja istaknuti da će naknade za službene osobe (suci i delegati) u ovom kolu podmiriti Županijski nogometni savez Varaždin

Preporučujemo

Ovog vikenda nastavljeno je prvenstvo u amaterskim nogometnim ligama pod ingerencijom Nogometnog saveza Varaždinske županije.

1. ŽNL, 11. KOLO:

Subota, 20.03.2021.

SVETI ILIJA: Obreš – Polet (T) 1-2
BABINEC: Dinamo (B) – Plitvica (S) 1-1

Nedjelja, 21.03.2021.

KOMARNICA: Drava-Ajax – Mladost (VŽ) 3-0
TUŽNO: Sloboda (T) – Novi Marof 0-2
PODEVČEVO: Čevo – Polet (C) 0-0
VARAŽDIN: Sloboda (VŽ) – Beretinec 2-0
VIDOVEC: Budućnost – Mladost (M) 2-1

1. NK Obreš 11 9 1 1 36 10 +26 28
2. NK Budućnost (V) 11 9 0 2 35 11 +24 27
3. ŠNK Drava-Ajax 11 7 3 1 25 8 +17 24
4. ŠNK Novi Marof 11 7 2 2 19 7 +12 23
5. ŠNK Polet Tuhovec 10 6 2 2 30 9 +21 20
6. NK Polet (C) 11 6 1 4 27 17 +10 19
7. NK Mladost Margečan 11 5 2 4 31 22 +9 17
8. NK Plitvica (S) 11 4 3 4 17 14 +3 15
9. NK Čevo 11 3 3 5 22 25 -3 12
10. NK Beretinec 11 3 1 7 12 20 -8 10
11. NK Mladost Varaždin 11 2 2 7 7 26 -19 8
12. NK Sloboda Tužno 11 2 1 8 11 36 -25 7
13. NK Sloboda Varaždin 11 1 1 9 8 47 -39 4
14. NK Dinamo Babinec 10 0 2 8 10 38 -28 2

2. ŽNL, 12. KOLO:

Subota, 20.03.2021.

VELIKI BUKOVEC: Bukovčan – Rudar 47 0-0
PETRIJANEC: Orač – Mladost (VT) 3-2

Nedjelja, 21.03.2021.

SESVETE: Podravac Kitro – Nova Ves 1-1
NOVAKOVEC: Novakovec – Lepoglava 1-2
ČIČKOVINA: Razvitak – Klenovnik 5-1
HRŽENICA: Radnički – Mladost (Š) 2-0
HRASTOVSKO: Zadrugar – Mladost (S) 5-3
MARTIJANEC: Polet (M) – Dinamo 01 0-1

1. ŠNK Zadrugar 12 11 0 1 52 19 +33 33
2. NK Orač 11 9 1 1 28 15 +13 28
3. NK Lepoglava 12 7 2 3 29 12 +17 23
4. ŠNK Razvitak 12 7 1 4 24 9 +15 22
5. ŠNK Mladost Sigetec L. 12 6 4 2 30 18 +12 22
6. ŠNK Dinamo 01 12 6 3 3 29 20 +9 21
7. ŠNK Polet Martijanec 12 6 2 4 22 18 +4 20
8. ŠNK Mladost VT
12 5 4 3 29 21 +8 19
9. ŠNK Radnički 12 5 2 5 30 23 +7 17
10. NK Klenovnik 12 4 3 5 16 24 -8 15
11. ŠNK Mladost Šemovec 12 4 1 7 20 26 -6 13
12. NK Nova Ves 12 2 4 6 20 31 -11 10
13. NK Podravac Kitro (-2) 11 3 1 7 14 25 -11 8
14. NK Novakovec 12 2 2 8 12 33 -21 8
15. NK Bukovčan 12 1 2 9 11 39 -28 5
16. ŠNK Rudar 47 12 0 2 10 10 43 -33 2

3. ŽNL, skupina VARAŽDIN, 11. KOLO:

Subota, 20.03.2021.

GORNJE VRATNO: Vratno – Vindija 3-5
JURKETINEC: Omladinac – Bratstvo 5-1

Nedjelja, 21.03.2021.

SRAČINEC: Sračinec – Trnje 2-2
VINICA: Vinica – Podravac 1-2
NK“UDARNIK 32“ Gornji Kućan – slobodan

1. NK Podravac (Sv) 10 9 1 0 35 13 +22 28
2. NK Trnje (T) 10 6 2 2 41 18 +23 20
3. NK Omladinac Jurketinec 10 6 1 3 33 18 +15 19
4. NK Bratstvo (OV) 10 4 2 4 18 19 -1 14
5. NK Sračinec 10 3 3 4 18 25 -7 12
6. NK Vindija (-1) 9 3 2 4 18 21 -3 10
7. NK Udarnik 32 9 2 3 4 7 15 -8 9
8. NK Vinica 10 3 0 7 18 34 -16 9
9. NK Vratno (-1) 10 1 0 9 12 37 -25 2

3. ŽNL, skupina LUDBREG

Subota, 20.03.2021. – 15:30 h:

MALI BUKOVEC: Bukovčan 27 – Lunjkovec 2-3
SVETI PETAR: Mladost (SP) – Karlovec 5-3

Nedjelja, 21.03.2021. – 15:30 h:

BOLFAN: Podgora – Sloga 1-3
POLJANEC: Poljanec – Poljoprivrednik 2-1
STRUGA: Struga-Rovokop – Gora 2-1

1. NK Struga-Rovokop 11 8 1 2 32 13 +19 25
2. ŠNK Lunjkovec 11 7 2 2 46 14 +32 23
3. ŠNK Poljanec 11 7 2 2 29 15 +14 23
4. ŠNK Poljoprivrednik 11 6 3 2 33 17 +16 21
5. ŠNK Bukovčan 27 11 4 4 3 30 18 +12 16
6. ŠNK Karlovec 11 5 0 6 19 26 -7 15
7. ŠNK Sloga 11 5 0 6 24 31 -7 15
8. ŠNK Mladost Sveti Petar 11 4 2 5 17 23 -6 14
9. ŠNK Gora 11 2 0 9 13 48 -35 6
10. ŠNK Podgora 11 0 0 11 14 52 -38 0

Valja istaknuti da će naknade za službene osobe (suci i delegati) u ovom kolu podmiriti Županijski nogometni savez Varaždin.

Najnovije objave