Srijeda, 1. prosinca 2021.

FOTO Druga ŽNL: Glogovčani slavili u susjedskom derbiju u Koprivničkim Bregima, Močile dobile Starigrad, Drava i dalje uvjerljiva

Nedjelju su obilježila dva derbija, onaj između Močila i Starigrada (4:2) te Mladosti Koprivnički Bregi i njihovih susjeda, Rudara iz Glogovca (1:3)

Preporučujemo

Iza nas je iznimno uzbudljivo 10. kolo u Drugoj ŽNL koprivničko-križevačkoj.

Nedjelju su obilježila dva derbija, onaj između Močila i Starigrada (4:2) te Mladosti Koprivnički Bregi i njihovih susjeda, Rudara iz Glogovca (1:3).

Mladost Koprivnički Bregi - Rudar Glogovac // Foto: Luka Krušec
Edi Blažeković, trener Mladosti iz Koprivničkih Bregi // Foto: Luka Krušec / LuMedia

Prugovac je upisao još jednu pobjedu i to na teškom gostovanju kod Hrvatskog bojovnika u Mokricama Miholečkima (4:3), Gornja Rijeka je s uvjerljivih 5:0 dobila slabu Reku, a Drava iz Podravskih Sesveta opravdala je ulogu velikog favorita i sa 6:1 dobila gotalovečki GOŠK.

Podsjetimo, još u subotu Omladinac je u Herešinu upisao još jednu prvenstvenu pobjedu. Momčad Marija Dodika slavila je protiv Fugaplasta iz Gole rezultatom 4:1. Fotogaleriju s te utakmice možete pogledati OVDJE.

Čvrstec je, pak, s uvjerljivih 5:1 pobijedio Podravec iz Torčeca.

REZULTATI 10. KOLA DRUGE ŽNL:

Mokrice Miholečke NK Hrvatski bojovnik – NK Prugovac 3:4
Reka NK Reka – NK Gornja Rijeka 0:5
Koprivnica NK Močile – NK Starigrad 4:2
Koprivnički Bregi NK Mladost (KB) – NK Rudar (G) 1:3
Podravske Sesvete NK Drava (PS) – NK Gošk 6:1
Sveti Petar Čvrstec NK Čvrstec – NK Podravec 5:1
Herešin NK Omladinac – NK Fugaplast 4:1

LJESTVICA:

1. NK Drava (PS) 9 8 1 0 30 10 +20 25
2. NK Močile 9 6 0 3 21 10 +11 18
3. NK Čvrstec 9 6 0 3 24 19 +5 18
4. NK Starigrad 9 5 2 2 34 12 +22 17
5. NK Omladinac 9 5 2 2 27 12 +15 17
6. NK Prugovac 9 5 1 3 16 15 +1 16
7. NK Rudar (G) 9 5 0 4 25 13 +12 15
8. NK Podravec 9 4 0 5 14 16 -2 12
9. NK Gošk 9 3 2 4 11 17 -6 11
10. NK Mladost (KB) 9 3 1 5 19 19 0 10
11. NK Gornja Rijeka 9 3 1 5 10 17 -7 10
12. NK Fugaplast 9 3 0 6 15 22 -7 9
13. NK Hrvatski bojovnik 9 1 2 6 14 26 -12 5
14. NK Reka 9 0 0 9 6 58 -52 0

LISTA NAJBOLJIH STRIJELACA:

12
Posavec Matija (NK Drava (PS))
8
Aralica Duje (3 KU) (NK Fugaplast)
Jakšinić Marin (1 KU) (NK Čvrstec)
Lončarek Dejan (NK Omladinac)
7
Pavešić Samuel (NK Starigrad)
6
Čani Igor (NK Močile)
Đipalo Karlo (1 KU) (NK Drava (PS))
Jukić Hrvoje (3 KU) (NK Mladost (KB))
5
Bedeković Arnaut Fran (NK Starigrad)
Belvanović Petar (1 KU) (NK Drava (PS))
Glavaš Josip (NK Mladost (KB))
Lončarić Leonardo (NK Omladinac)
Pavešić Danijel (NK Starigrad)
Šaško Tomislav (3 KU) (NK Starigrad)
Zebić Karlo (NK Prugovac)
4
Čiković Igor (NK Močile)
Dukarić Marko (NK Rudar (G))
Hajduković Mateo (NK Rudar (G))
Kolarić Josip (NK Čvrstec)
Krčmar Robert (NK Močile)
Premec Nikola (NK Podravec)
Ritoša Matija (NK Rudar (G))
Rumenjak Robert (NK Čvrstec)
Vranetić Dario (NK Hrvatski bojovnik)
3
Adamić Davor (2 KU) (NK Gošk)
Balaško Mihael (NK Gošk)
Cenkovčan Nikola (1 KU) (NK Omladinac)
Đurinić Mihael (NK Gornja Rijeka)
Gačan Bojan (1 KU) (NK Rudar (G))
Gašparov Ivan (NK Prugovac)
Hruška Filip (NK Fugaplast)
Ištvanović Matija (NK Čvrstec)
Katana Dario (NK Prugovac)
Nikolić Antonio (1 KU) (NK Prugovac)
Pavlović Danijel (NK Omladinac)
Posavec Matija (2 KU) (NK Močile)
Slobođanec Ivan (NK Starigrad)…

MLADOST KOPRIVNIČKI BREGI – RUDAR GLOGOVAC, Foto: Luka Krušec / LuMedia

Najnovije objave