Ovih su dana završili infrastrukturni radovi u Vinogradskoj ulici u Koprivničkom Ivancu, i to projekt zacjevljenja cestovnih jaraka i postavljanja velikog cestovnog rubnjaka.
“Radove je izvodila varaždinska tvrtka PZC Varaždin, dok je stručni nadzor obavljao ured ovlaštenog inženjera građevinarstva Igor Kolar iz Koprivnice. Ukupna vrijednost istog iznosila je 393.578,05 eura s PDV-om”, istaknuli su iz Općine Koprivnički Ivanec.
Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine projekt je sufinanciralo u iznosu od 46.400 eura, i to putem javnog poziva za sufinanciranje projekata gradova i općina za poticanje razvoja komunalnog gospodarstva i ujednačavanje komunalnog standarda u 2025.
Ovim projektom te naknadim asfaltiranjem kolnika je povećana sigurnost na cesti, posebice za sve polaznike postojeće osnovne škole, starog i novog dječjeg vrtića, a ponajviše nove osnovne škole sa sportskom dvoranom čija se gradnja očekuje uskoro, poručili su iz općinske uprave.
Foto: Općina Koprivnički Ivanec
Više fotografija možete pogledati OVDJE.