Srijeda, 5. studenoga 2025.

[FOTO] VJEŽBOM DO ZDRAVLJA U Virju održana tradicionalna aktivnost ‘Sve generacije i Roze protiv osteoporoze’

Pod vodstvom fizioterapeutkinje Mihaele Krčmar mali i veliki mještani zajedno su odradili vježbe koje Roze redovito izvode na svojim druženjima

- Oglas -

U utorak je povodom Martinjskih dana Općine Virje u virovskoj školsko-sportskoj dvorani održana tradicionalna aktivnost ‘Sve generacije i Roze protiv osteoporoze’.

Riječ je o aktivnosti koja se održava u organizaciji udruga za promicanje zdravlja seoskih žena Roze, a u suradnji s dječjim vrtićem Zrno i Osnovnom školom profesora F.V. Šignjara.

Pod vodstvom fizioterapeutkinje Mihaele Krčmar mali i veliki mještani zajedno su odradili vježbe koje Roze redovito izvode na svojim druženjima.

- Oglas -
Sve generacije i Roze protiv osteoporoze
Izvor fotografije: Općina Virje

Načelnica Općine Virje Kristina Filipović koja se također priključila vježbanju pohvalila je rad udruge te zahvalila članicama što na ovaj način potiču brigu o zdravlju zajednice.

“Roze su na ovaj su način još jednom podsjetile koliko je važno redovito vježbati i brinuti o zdravlju u svakoj životnoj dobi”, poručili su iz Općine Virje.

Izvor fotografija: Općina Virje

MARTINJSKI DANI OPĆINE VIRJE Pripremljen bogat program, stiže i Vatra

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti