Četvrtak, 27. siječnja 2022.

Poznat je i raspored jesenskog dijela prvenstva u Drugoj ŽNL koprivničko-križevačkoj

Koliko će točno klubova ispadati iduće sezone još nije poznato, ali u tijeku su razgovori o preustroju natjecanja

Preporučujemo

U prostorijama Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije u utorak je održan i plenum klubova koji se natječu u Drugoj ŽNL.

Prvenstvo počinje 21./22. kolovoza. Podsjetimo, u viši rang otišla je momčad prvaka iz Močila, a u niži je preselila Reka, kao i Drava iz Podravskih Sesveta. Novi su članovi drugog županijskog nogometnog ranga Prekodravac iz Ždale, koji je ispao iz Prve ŽNL, te momčadi Mičetinca i Sokola iz Sokolovca, koje su osvojile prvenstva u trećeligaškom društvu.

Koliko će točno klubova ispadati iduće sezone još nije poznato, ali u tijeku su razgovori o preustroju natjecanja.

U nastavku vam donosimo raspored utakmica u jesenskom dijelu prvenstva po kolima…

Kolo 1

22.08.2021 17:30 Ždala NK Prekodravac – NK Hrvatski bojovnik
22.08.2021 17:30 Glogovac NK Rudar (G) – NK Fugaplast
22.08.2021 17:30 Torčec NK Podravec – NK Mičetinac
22.08.2021 17:30 Prugovac NK Prugovac – NK Starigrad
22.08.2021 17:30 Sokolovac NK Sokol – NK Gornja Rijeka
22.08.2021 17:30 Herešin NK Omladinac – NK Mladost Bregi
22.08.2021 17:30 Sveti Petar Čvrstec NK Čvrstec – NK Gošk

Kolo 2

29.08.2021 16:00 Mokrice Miholečke NK Hrvatski bojovnik – NK Gošk
29.08.2021 17:00 Koprivnički Bregi NK Mladost Bregi – NK Čvrstec
29.08.2021 17:00 Gornja Rijeka NK Gornja Rijeka – NK Omladinac
29.08.2021 17:00 Starigrad NK Starigrad – NK Sokol
29.08.2021 17:00 Mičetinac NK Mičetinac – NK Prugovac
29.08.2021 17:00 Gola NK Fugaplast – NK Podravec
29.08.2021 17:00 Ždala NK Prekodravac – NK Rudar (G)

Kolo 3

05.09.2021 17:00 Glogovac NK Rudar (G) – NK Hrvatski bojovnik
05.09.2021 17:00 Torčec NK Podravec – NK Prekodravac
05.09.2021 17:00 Prugovac NK Prugovac – NK Fugaplast
05.09.2021 17:00 Sokolovac NK Sokol – NK Mičetinac
05.09.2021 17:00 Herešin NK Omladinac – NK Starigrad
05.09.2021 17:00 Sveti Petar Čvrstec NK Čvrstec – NK Gornja Rijeka
05.09.2021 17:00 Gotalovo NK Gošk – NK Mladost Bregi

Kolo 4

11.09.2021 16:00 Starigrad NK Starigrad – NK Čvrstec
12.09.2021 15:00 Mokrice Miholečke NK Hrvatski bojovnik – NK Mladost Bregi
12.09.2021 16:00 Gornja Rijeka NK Gornja Rijeka – NK Gošk
12.09.2021 16:00 Mičetinac NK Mičetinac – NK Omladinac
12.09.2021 16:00 Gola NK Fugaplast – NK Sokol
12.09.2021 16:00 Ždala NK Prekodravac – NK Prugovac
12.09.2021 16:00 Glogovac NK Rudar (G) – NK Podravec

Kolo 5

19.09.2021 16:00 Torčec NK Podravec – NK Hrvatski bojovnik
19.09.2021 16:00 Prugovac NK Prugovac – NK Rudar (G)
19.09.2021 16:00 Sokolovac NK Sokol – NK Prekodravac
19.09.2021 16:00 Herešin NK Omladinac – NK Fugaplast
19.09.2021 16:00 Sveti Petar Čvrstec NK Čvrstec – NK Mičetinac
19.09.2021 16:00 Gotalovo NK Gošk – NK Starigrad
19.09.2021 16:00 Koprivnički Bregi NK Mladost Bregi – NK Gornja Rijeka

Kolo 6

25.09.2021 16:00 Starigrad NK Starigrad – NK Mladost Bregi
26.09.2021 15:00 Mokrice Miholečke NK Hrvatski bojovnik – NK Gornja Rijeka
26.09.2021 16:00 Mičetinac NK Mičetinac – NK Gošk
26.09.2021 16:00 Gola NK Fugaplast – NK Čvrstec
26.09.2021 16:00 Ždala NK Prekodravac – NK Omladinac
26.09.2021 16:00 Glogovac NK Rudar (G) – NK Sokol
26.09.2021 16:00 Torčec NK Podravec – NK Prugovac

Kolo 7

03.10.2021 16:00 Prugovac NK Prugovac – NK Hrvatski bojovnik
03.10.2021 16:00 Sokolovac NK Sokol – NK Podravec
03.10.2021 16:00 Herešin NK Omladinac – NK Rudar (G)
03.10.2021 16:00 Sveti Petar Čvrstec NK Čvrstec – NK Prekodravac
03.10.2021 16:00 Gotalovo NK Gošk – NK Fugaplast
03.10.2021 16:00 Koprivnički Bregi NK Mladost Bregi – NK Mičetinac
03.10.2021 16:00 Gornja Rijeka NK Gornja Rijeka – NK Starigrad

Kolo 8

10.10.2021 14:00 Mokrice Miholečke NK Hrvatski bojovnik – NK Starigrad
10.10.2021 15:00 Mičetinac NK Mičetinac – NK Gornja Rijeka
10.10.2021 15:00 Gola NK Fugaplast – NK Mladost Bregi
10.10.2021 15:00 Ždala NK Prekodravac – NK Gošk
10.10.2021 15:00 Glogovac NK Rudar (G) – NK Čvrstec
10.10.2021 15:00 Torčec NK Podravec – NK Omladinac
10.10.2021 15:00 Prugovac NK Prugovac – NK Sokol

Kolo 9

16.10.2021 15:00 Starigrad NK Starigrad – NK Mičetinac
17.10.2021 15:00 Sokolovac NK Sokol – NK Hrvatski bojovnik
17.10.2021 15:00 Herešin NK Omladinac – NK Prugovac
17.10.2021 15:00 Sveti Petar Čvrstec NK Čvrstec – NK Podravec
17.10.2021 15:00 Gotalovo NK Gošk – NK Rudar (G)
17.10.2021 15:00 Koprivnički Bregi NK Mladost Bregi – NK Prekodravac
17.10.2021 15:00 Gornja Rijeka NK Gornja Rijeka – NK Fugaplast

Kolo 10

24.10.2021 14:00 Mokrice Miholečke NK Hrvatski bojovnik – NK Mičetinac
24.10.2021 15:00 Gola NK Fugaplast – NK Starigrad
24.10.2021 15:00 Ždala NK Prekodravac – NK Gornja Rijeka
24.10.2021 15:00 Glogovac NK Rudar (G) – NK Mladost Bregi
24.10.2021 15:00 Torčec NK Podravec – NK Gošk
24.10.2021 15:00 Prugovac NK Prugovac – NK Čvrstec
24.10.2021 15:00 Sokolovac NK Sokol – NK Omladinac

Kolo 11

30.10.2021 14:00 Starigrad NK Starigrad – NK Prekodravac
31.10.2021 14:00 Herešin NK Omladinac – NK Hrvatski bojovnik
31.10.2021 14:00 Sveti Petar Čvrstec NK Čvrstec – NK Sokol
31.10.2021 14:00 Gotalovo NK Gošk – NK Prugovac
31.10.2021 14:00 Koprivnički Bregi NK Mladost Bregi – NK Podravec
31.10.2021 14:00 Gornja Rijeka NK Gornja Rijeka – NK Rudar (G)
31.10.2021 14:00 Mičetinac NK Mičetinac – NK Fugaplast

Kolo 12

07.11.2021 14:00 Mokrice Miholečke NK Hrvatski bojovnik – NK Fugaplast
07.11.2021 14:00 Ždala NK Prekodravac – NK Mičetinac
07.11.2021 14:00 Glogovac NK Rudar (G) – NK Starigrad
07.11.2021 14:00 Torčec NK Podravec – NK Gornja Rijeka
07.11.2021 14:00 Prugovac NK Prugovac – NK Mladost Bregi
07.11.2021 14:00 Sokolovac NK Sokol – NK Gošk
07.11.2021 14:00 Herešin NK Omladinac – NK Čvrstec

Kolo 13

13.11.2021 14:00 Starigrad NK Starigrad – NK Podravec
14.11.2021 14:00 Sveti Petar Čvrstec NK Čvrstec – NK Hrvatski bojovnik
14.11.2021 14:00 Gotalovo NK Gošk – NK Omladinac
14.11.2021 14:00 Koprivnički Bregi NK Mladost Bregi – NK Sokol
14.11.2021 14:00 Gornja Rijeka NK Gornja Rijeka – NK Prugovac
14.11.2021 14:00 Mičetinac NK Mičetinac – NK Rudar (G)
14.11.2021 14:00 Gola NK Fugaplast – NK Prekodravac

- Advertisement -

Najnovije objave