Četvrtak, 27. siječnja 2022.

Poznat je raspored jesenskog dijela prvenstva u Prvoj ŽNL koprivničko-križevačkoj

Podsjetimo, u viši rang otišao je Borac iz Imbriovca, a u niži je preselio Prekodravac iz Ždale. Novi su članovi elitnog županijskog nogometnog ranga Močile, prvak Druge ŽNL, kao i Tomislav iz Drnja, koji se spustio iz Četvrte nogometne lige

Preporučujemo

U prostorijama Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije u utorak je održan plenum klubova koji se natječu u Prvoj ŽNL.

Prvenstvo počinje 21./22. kolovoza. Podsjetimo, u viši rang otišao je Borac iz Imbriovca, a u niži je preselio Prekodravac iz Ždale. Novi su članovi elitnog županijskog nogometnog ranga Močile, prvak Druge ŽNL, kao i Tomislav iz Drnja, koji se spustio iz Četvrte nogometne lige.

Koliko će točno klubova ispadati iduće sezone još nije poznato, ali u tijeku su razgovori o preustroju natjecanja.

U nastavku vam donosimo raspored utakmica u jesenskom dijelu prvenstva po kolima…

Kolo 1

21.08.2021 17:30 Koprivnica NK Miklinovec – NK Panonija
22.08.2021 11:00 Kunovec NK Bratstvo – NK Mladost Sigetec
22.08.2021 17:30 Molve NK Mladost Molve – NK Kalinovac
22.08.2021 17:30 Drnje NK Tomislav – NK Močile
22.08.2021 17:30 Sveti Ivan Žabno NK Tomislav Radnik – NK Lipa
22.08.2021 17:30 Koprivnički Ivanec NK Sloga – NK Osvit
22.08.2021 17:30 Vojakovac NK Viktorija – NK Drava (NP)

Kolo 2

28.08.2021 17:00 Kalinovac NK Kalinovac – NK Drava (NP)
28.08.2021 17:00 Koprivnica NK Močile – NK Bratstvo
29.08.2021 10:00 Đelekovec NK Osvit – NK Miklinovec
29.08.2021 17:00 Peteranec NK Panonija – NK Viktorija
29.08.2021 17:00 Hlebine NK Lipa – NK Sloga
29.08.2021 17:00 Sigetec NK Mladost Sigetec – NK Tomislav Radnik
29.08.2021 17:00 Molve NK Mladost Molve – NK Tomislav

Kolo 3

04.09.2021 17:00 Koprivnica NK Miklinovec – NK Lipa
05.09.2021 11:00 Kunovec NK Bratstvo – NK Mladost Molve
05.09.2021 17:00 Drnje NK Tomislav – NK Kalinovac
05.09.2021 17:00 Sveti Ivan Žabno NK Tomislav Radnik – NK Močile
05.09.2021 17:00 Koprivnički Ivanec NK Sloga – NK Mladost Sigetec
05.09.2021 17:00 Vojakovac NK Viktorija – NK Osvit
05.09.2021 17:00 Novigrad Podravski NK Drava (NP) – NK Panonija

Kolo 4

11.09.2021 16:00 Kalinovac NK Kalinovac – NK Panonija
11.09.2021 16:00 Koprivnica NK Močile – NK Sloga
12.09.2021 10:00 Đelekovec NK Osvit – NK Drava (NP)
12.09.2021 16:00 Hlebine NK Lipa – NK Viktorija
12.09.2021 16:00 Sigetec NK Mladost Sigetec – NK Miklinovec
12.09.2021 16:00 Molve NK Mladost Molve – NK Tomislav Radnik
12.09.2021 16:00 Drnje NK Tomislav – NK Bratstvo

Kolo 5

18.09.2021 16:00 Koprivnica NK Miklinovec – NK Močile
19.09.2021 11:00 Kunovec NK Bratstvo – NK Kalinovac
19.09.2021 16:00 Sveti Ivan Žabno NK Tomislav Radnik – NK Tomislav
19.09.2021 16:00 Koprivnički Ivanec NK Sloga – NK Mladost Molve
19.09.2021 16:00 Vojakovac NK Viktorija – NK Mladost Sigetec
19.09.2021 16:00 Novigrad Podravski NK Drava (NP) – NK Lipa
19.09.2021 16:00 Peteranec NK Panonija – NK Osvit

Kolo 6

25.09.2021 16:00 Kalinovac NK Kalinovac – NK Osvit
25.09.2021 16:00 Koprivnica NK Močile – NK Viktorija
26.09.2021 11:00 Kunovec NK Bratstvo – NK Tomislav Radnik
26.09.2021 16:00 Hlebine NK Lipa – NK Panonija
26.09.2021 16:00 Sigetec NK Mladost Sigetec – NK Drava (NP)
26.09.2021 16:00 Molve NK Mladost Molve – NK Miklinovec
26.09.2021 16:00 Drnje NK Tomislav – NK Sloga

Kolo 7

02.10.2021 16:00 Koprivnica NK Miklinovec – NK Tomislav
03.10.2021 10:00 Đelekovec NK Osvit – NK Lipa
03.10.2021 16:00 Sveti Ivan Žabno NK Tomislav Radnik – NK Kalinovac
03.10.2021 16:00 Koprivnički Ivanec NK Sloga – NK Bratstvo
03.10.2021 16:00 Vojakovac NK Viktorija – NK Mladost Molve
03.10.2021 16:00 Novigrad Podravski NK Drava (NP) – NK Močile
03.10.2021 16:00 Peteranec NK Panonija – NK Mladost Sigetec

Kolo 8

09.10.2021 15:00 Kalinovac NK Kalinovac – NK Lipa
09.10.2021 15:00 Koprivnica NK Močile – NK Panonija
10.10.2021 11:00 Kunovec NK Bratstvo – NK Miklinovec
10.10.2021 15:00 Sigetec NK Mladost Sigetec – NK Osvit
10.10.2021 15:00 Molve NK Mladost Molve – NK Drava (NP)
10.10.2021 15:00 Drnje NK Tomislav – NK Viktorija
10.10.2021 15:00 Sveti Ivan Žabno NK Tomislav Radnik – NK Sloga

Kolo 9

16.10.2021 15:00 Koprivnica NK Miklinovec – NK Tomislav Radnik
17.10.2021 10:00 Đelekovec NK Osvit – NK Močile
17.10.2021 15:00 Koprivnički Ivanec NK Sloga – NK Kalinovac
17.10.2021 15:00 Vojakovac NK Viktorija – NK Bratstvo
17.10.2021 15:00 Novigrad Podravski NK Drava (NP) – NK Tomislav
17.10.2021 15:00 Peteranec NK Panonija – NK Mladost Molve
17.10.2021 15:00 Hlebine NK Lipa – NK Mladost Sigetec

Kolo 10

23.10.2021 15:00 Kalinovac NK Kalinovac – NK Mladost Sigetec
23.10.2021 15:00 Koprivnica NK Močile – NK Lipa
24.10.2021 11:00 Kunovec NK Bratstvo – NK Drava (NP)
24.10.2021 15:00 Molve NK Mladost Molve – NK Osvit
24.10.2021 15:00 Drnje NK Tomislav – NK Panonija
24.10.2021 15:00 Sveti Ivan Žabno NK Tomislav Radnik – NK Viktorija
24.10.2021 15:00 Koprivnički Ivanec NK Sloga – NK Miklinovec

Kolo 11

30.10.2021 14:00 Koprivnica NK Miklinovec – NK Kalinovac
31.10.2021 10:00 Đelekovec NK Osvit – NK Tomislav
31.10.2021 14:00 Vojakovac NK Viktorija – NK Sloga
31.10.2021 14:00 Novigrad Podravski NK Drava (NP) – NK Tomislav Radnik
31.10.2021 14:00 Peteranec NK Panonija – NK Bratstvo
31.10.2021 14:00 Hlebine NK Lipa – NK Mladost Molve
31.10.2021 14:00 Sigetec NK Mladost Sigetec – NK Močile

Kolo 12

06.11.2021 14:00 Kalinovac NK Kalinovac – NK Močile
06.11.2021 14:00 Koprivnica NK Miklinovec – NK Viktorija
07.11.2021 11:00 Kunovec NK Bratstvo – NK Osvit
07.11.2021 14:00 Molve NK Mladost Molve – NK Mladost Sigetec
07.11.2021 14:00 Drnje NK Tomislav – NK Lipa
07.11.2021 14:00 Sveti Ivan Žabno NK Tomislav Radnik – NK Panonija
07.11.2021 14:00 Koprivnički Ivanec NK Sloga – NK Drava (NP)

Kolo 13

13.11.2021 14:00 Koprivnica NK Močile – NK Mladost Molve
14.11.2021 10:00 Đelekovec NK Osvit – NK Tomislav Radnik
14.11.2021 14:00 Vojakovac NK Viktorija – NK Kalinovac
14.11.2021 14:00 Novigrad Podravski NK Drava (NP) – NK Miklinovec
14.11.2021 14:00 Peteranec NK Panonija – NK Sloga
14.11.2021 14:00 Hlebine NK Lipa – NK Bratstvo
14.11.2021 14:00 Sigetec NK Mladost Sigetec – NK Tomislav

- Advertisement -

Najnovije objave