Rukometašice koprivničke Podravke uspješno su startale u novu godinu. Na blagdan Sveta tri kralja u gimnazijskoj dvorani ugostile su ekipu Splita i upisale uvjerljivu prvenstvenu pobjedu.
Riječ je o susretu 10. kola Prve HRL, a igračice Ivice Obrvana svladale su Split 2010 rezultatom 31:18 (17:7) te tako zadržale stopostotan niz u prvenstvu u svojih devet odigranih utakmica.
Kod Podravke najefikasnije su bile Katja Vuković, Kristina Dramac i Hannah Vuljak. Svaka od njih postigla je po pet pogodaka. Ana Fradelić sa sedam pogodaka bila je najučinkovitija u gostujućim redovima.
Već u nedjelju, 11. siječnja, s početkom u 14 sati podravkašice će odigrati utakmicu devetog kola EHF Lige prvakinja. U Koprivnicu stiže ekipa francuskog Bresta.
Više fotografija pogledajte OVDJE.














