Četvrtak, 28. ožujka 2024.

Svjetsko prvenstvo: Hrvatska se mučila protiv Maroka pa u nastavku stigla do uvjerljive pobjede

Hrvatska rukometna reprezentacija u utorak je s Marokom odigrala posljednju utakmicu u skupini prvog kruga natjecanja.

U prvom poluvremenu Marokanci su iznenadili favorita te su čak i vodili s pet golova razlike, no u nastavku su stvari ipak došle na svoje mjesto.

Hrvatska je na kraju pobijedila rezultatom 36:24, a sjajni Luka Cindrić zabio je devet golova iz devet pokušaja.

U četvrtak će hrvatski rukometaši u Malmöu igrati prvu utakmicu drugog kruga natjecanja s Danskom. Riječ je ujedno i o presudnom susretu za eventualni plasman u četvrtfinale.