Utorak, 16. travnja 2024.

Članovi Športske udruge slijepih Koprivničko-križevačke županije ostvarili veliki uspjeh u kuglanju

Članovi Športske udruge slijepih Koprivničko-križevačke županije Podravina ostvarili su veliki uspjeh na završnici 28. Pojedinačnog prvenstva Hrvatske u kuglanju za slijepe i slabovidne u Zaprešiću.

Ivica Ferenčić osvojio je zlato i srušio dosadašnji hrvatski rekord u kategoriji B2 muški dok se Iva Šola okitila srebrnom medaljom u kategoriji B1 žene.

Uz Ivu i Ivicu na prvenstvu su sudjelovali i Marijan Črneli i Darko Brgles koji su zauzeli 6. i 7. mjesto u kategoriji B3 muški.

Ekipa Športske udruge slijepih Koprivničko-križevačke županije Podravina u konačnici je zauzela 3. mjesto u Hrvatskoj.