Četvrtak, 18. travnja 2024.

ČUDO U ZAGREBU Dinamo je srušio Tottenham!!!

Rijetki su vjerovali u njih, ali nogometaši zagrebačkog Dinama još su jednom pokazali da su odlična momčad i da nisu slučajni njihovi rezultati ove sezone u Europskoj ligi.

Nakon 2:0 poraza u Londonu, Modri su u uzvratnoj utakmici osmine finala protiv Tottenhama odigrali sjajnu utakmicu i nakon 90 minuta upisali vodstvo od 2:0 što je donijelo produžetke.

Nakon prvog dijela nije bilo golova, a onda je u 62. minuti prekrasan gol za Dinamo zabio Mislav Oršić.

Dobio je loptu od Lovre Majera na lijevom rubu šesnaesterca, namjestio se na desnu nogu, opalio svom snagom i pogodio desni gornji kut. Gostujući golman tu apsolutno ništa nije mogao.

Sjajan pogodak Mislava Oršića možete pogledati OVDJE!

U 83. minuti fenomenalni Oršić zabio je i svoj drugi pogodak. Hladnokrvno, onako kako samo on zna. Loptu mu je dodao Atiemwen.

Drugi pogodak Mislava Oršića pogledajte OVDJE!

Bogata momčad koju vodi trofejni Jose Mourniho bila je na koljenima.

Novi trener Dinama Damir Krznar majstorski ga je nadmudrio. Nakon ovakve predstave možda neće biti samo privremeni strateg na klupi Modrih.

Utakmica je otišla u produžetke, a nakon prvog nije se mijenjao rezultat.

U 106. minuti čudesni Oršić u utakmici karijere zabio je još jedan gol. Briljantno. Povukao je nekoliko desetaka metara, došao do pozicije za udarac i s nekih 17 metara matirao golmana Tottenhama.

Treći pogodak Orišića pogledajte OVDJE!

Strašan pritisak napravili su potom Englezi, ali vratar Livaković i obrana bili su maestralni.

Dinamo je u četvrtfinalu Europske lige. Kakva pothvat, povijesni uspjeh.