MAESTRALNA IGRA PROTIV TOTTENHAMA Pogledajte golove Mislava Oršića za prolazak Dinama u četvrtfinale Europske lige

Igra za pamćenje, uspjeh za pamćenje...

Dinamo je u Maksimiru s 3:0 nakon produžetaka pobijedio skupu momčad Tottenhama u uzvratnoj utakmici osmine finala Europske lige i plasirao se u novu rundu.

Čudesna utakmica Modrih, jedna od najvećih pobjeda u povijesti hrvatskog nogometa.

Sva tri pogotka djelo su maestralnog Mislava Oršića.

Prvi gol zabio je u 63. minuti. Dobio je loptu od Lovre Majera na lijevom rubu šesnaesterca, namjestio se na desnu nogu, opalio svom snagom i pogodio desni gornji kut. Gostujući golman tu apsolutno ništa nije mogao.

Predivan pogodak Oršića možete pogledati OVDJE!

U 83. minuti fenomenalni Oršić zabio je i svoj drugi pogodak. Hladnokrvno, onako kako samo on zna. Loptu mu je dodao Atiemwen.

Drugi pogodak Oršića pogledajte OVDJE!

Utakmica je otišla u produžetke, a nakon prvog nije se mijenjao rezultat.

U 106. minuti čudesni Oršić u utakmici karijere zabio je još jedan gol. Briljantno. Povukao je nekoliko desetaka metara, došao do pozicije za udarac i s nekih 17 metara matirao golmana Tottenhama.