Evo najnovijih rezultata iz kuglačkog kluba Podravka

U posljednjih tjedan dana kuglačice koprivničke Podravke upisle su domaći poraz protiv prvakinja iz Mlake, dok su kuglači upisli samo jedan bod u dva susreta

Kuglačice koprivničke Podravke nisu u subotu na domaćem terenu uspjele iznenaditi prvakinje iz Mlake, unatoč neizvjesnoj završnici. Rezultat je na kraju bio 2:6 (3211:3285, 12:12).

U prvom bloku Šimunić (542) je bila nemoćna protiv Gal (619), Matiša (537) osvaja dva seta, ali gubi od Jambrović (549), dok Lukčin (501) u zadnjem setu propušta pobjedu protiv Bogdanović (526).

U drugom bloku Kolarić (528) posustaje u zadnjem setu protiv Pavlic (564), Orehovec (555) pobjeđuje Neralić (531) i Bolić (548) pobjeđuje kombinaciju Bašić Palković i Sinković (496).

Pred Podravkašicama je još zaostala utakmica 6. kola u Prvoj HKL protiv posljednjeg Ogulina, a trenutačno su na šestom mjestu prvenstvene ljestvice.

U zaostaloj utakmici 6. kola 1. B HKL Sjever Podravkaši su prošle srijede još jednom počastili goste bodovima. U redovima domaćina nije bilo raspoloženog igrača koji bi preokrenuo utakmicu protiv Slavonca. Krajnji rezultat bio je 3:5 (3088:3135, 11:13).

U prvom bloku Šaško (534) osvaja poen protiv Marića (514), a Štefić (517) protiv S. Liovića (518), dok P. Lukač (492) gubi od Duspare (521). Podravka vodi 2:1 i u minusu je 10 čunjeva. U drugom bloku gosti imaju raspoloženog M. Liovića (570) koji osvaja poen protiv Uremovića (506) i ostvaruje 64 čunja razlike. Dasović (499) gubi poen protiv Vidakovića (520), a Šegerec (540) je bolji od Jurišića (492), no razlika u srušenim čunjevima je nedostižna i bodovi odlaze Slavoncima.

U dramatičnoj utakmici kuglači Podravke su uspjeli isčupati bod na gostovanju kod ekipe Papuk-Pakrac doslovno u posljednjem hitcu. Rezultat je bio 4:4 (3248:3145, 12.5:11.5).

U prvom bloku Štefić (553) ostvaruje pobjedu nad Špelićem (533), dok najbolji igrač utakmice Šaško (577) uzima poen Majoru (544). Podravka vodi 2:0 i ima 53 čunja prednosti.

U drugom bloku borbeni Šegerec (518) unatoč povredi uzima 2,5 seta Tušimu (532), dok Uremović (510) prepušta poen Turkoviću (562). Podravka vodi 3:1, no domaćini imaju 13 čunjeva više.

U trećoj izmjeni P. Lukač (494) gubi od Karačića (561), Dasović (493) dobiva Juranovića (516) u posljednjem hitcu s 2,5:1,5 u setovima. Zanimljivo je da su domaćini bili bolji u “punima” čak za 122 čunja, a Podravkaši u “čišćenju” za 22 čunja.

U sljedećem kolu Podravka, trenutačno na 11. mjestu na ljestvici, dočekuje petoplasirano Belišće.