Subota, 20. travnja 2024.

FOTO Matija Posavec hat-trickom zaustavio Botinovčane

Po odličnom vremenu i još boljem prirodnom travnatom terenu igrališta NK Drave u parku Kladje u Podravskim Sesvetama utakmicu 18. kola u 3. ŽNL koprivničko-križevačkoj odigrali su NK Drava i NK Rudar.

Utakmica je bila zanimljiva i na trenutke vrlo uzbudljiva, s mnogo propuštenih stopostotnih prilika, pogotovo kod domaćina.

Gosti su poveli pogotkom Matije Špoljara koji je pogodio glavom nakon kornera, na odmor se otišlo rezultatom 1:1.

Na scenu je stupio junak susreta Matija Posavec, u 20. minuti zabio je za 1:1, a u nastavku je kompletirao hat-trick za pobjedu Drave od 3:1.

Domaća ekipa je igrala iznenađujuće dobro protiv trećeplasiranih gostiju, gotovo bez grešaka i zasluženo pobijedila.