Koliko talenta na jednom mjestu: mladi atletičari Koprivnice ponovno oduševili rezultatima

Atletičari Koprivnice u posljednjih tjedan dana su nastupili na Kupu Hrvatske za kadete i kadetkinje u Zagrebu, kao i na finalu Erste plave lige

Atletičari Koprivnice u srijedu su nastupili na Kupu Hrvatske za kadete i kadetkinje u Zagrebu.

Ivan Bebek je osvojio 15. mjesto na 300 metara prepone u vremenu 57,31 i sedmo mjesto na 100 metara prepone u vremenu 17,20.

Lana Grudić je nastupila na 100 metara i u skoku u vis.

Zara Rupčić je nastupila na 100 i 300 metara, kao i Petar Slavinić u svojoj konkurenciji.

Dorian Držanić je nastupio na 300 metara i u skoku u dalj.

Tija Požgaj je nastupila na 300 metara, a Lukas Petrić je osvojio deveto mjesto na 100 metara u vremenu osobnog rekorda 12,43.

Luka Kvaternik je osvojio 13. mjesto (13/24) na 100 metara u vremenu osobnog rekorda 12,65 i 10. mjesto (10/25) na 300 metara u vremenu osobnog rekorda 39,64.

Prošle nedjelje, 11. rujna, pak, atletičari Koprivnice nastupili su na finalu Erste plave lige u Zagrebu.

Zara Štefanić (4. razred) je na 60 metara osvojila četvrto mjesto s osobnim rekordom 9,64, a na 300 metara je osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju s osobnim rekordom 50,69 te je nastupila u štafeti 4×60 metara.

Tija Požgaj (5. razred) osvojila je šesto mjesto na 300 metara u vremenu 51,10.

Iva Mikulec (5. razred) zauzela je osmo mjesto u bacanju vortexa s osobnim rekordom 31,35.

Petar Slavinić (6. razred) je osvojio drugo mjesto, tj. srebrnu medalju na 60 metara u vremenu 9,12 i 10. mjesto u bacanju kugle 3 kg s osobnim rekordom 6,70 te je nastupio u štafeti 4×60 m.

Sara Podoreški (6. razred) osvojila je 15. mjesto na 60 metara u vremenu 9,71 te je na 600 m osvojila četvrto mjesto u vremenu 1.57,83 i nastupila je u štafeti 4×60 metara.

Luka Kolonić (7. razred) osvojio je 14. mjesto na 60 metara u vremenu 9,29.