Mladi nogometaši Graničara iz Đurđevca uvjerljivom pobjedom osvojili Županijski kup

Počela se dizati seniorska momčad đurđevačkoga Graničara, dok mlade ekipe nastavljaju s odličnim rezultatima.

Poznato je da se u klubu iz Đurđevca već dulje vrijeme kvalitetno radi s mladim naraštajima, a još jedna potvrda stigla je u srijedu u Koprivnici.

Na terenu s umjetnom travom Gradskog stadiona ‘Ivan Kušek-Apaš’ odigrana je finalna utakmica Županijskog kupa za juniore (U-19). Picoki su pod vodstvom trenera Krešimira Maronića ostvarili uvjerljivu pobjedu protiv Koprivnice rezultatom 7:0.

Golijadu je pokrenuo David Kopričanec u 12. minuti, drugi gol zabio je Boris Miklić u 22. Potom se u 42. u strijelce upisao Pedro Henrique Souza Oliveira, a četvrti gol zabio je Anatolij Snozyik.

Ivano Milošević povisio je na 5:0 u 79. minuti, da bi posljednja dva gola za Đurđevčane postigao Vladislav Jatsura u 84. i 90. minuti.