Podravka u nedjelju u Danskoj: ‘Ne bismo trebale ni igrati rukomet ako ne mislimo da ih možemo pobijediti’

Jasno je da je uzvrat samo formalnost i da će se Koprivničanke oprostiti od još jedne uspješne europske sezone

🔊 Pročitaj naglas

Rukometašice Podravke tijekom tjedna su odradile prvenstvenu obavezu u Bjelovaru, gdje su pobijedile rezultatom 22:36, poluvrijeme 8:17.

U nedjelju je pred ekipom trenera Ivice Obrvana još jedna europska utakmica, slijedi uzvrat osmine finala Lige prvakinja s Esbjergom u Danskoj.

Utakmica se igra u nedjelju s početkom u 14 sati, a nakon uvjerljivog domaćeg poraza od 26:37, jasno je da je uzvrat samo formalnost i da će se Koprivničanke oprostiti od još jedne uspješne europske sezone.

– Prvu utakmicu protiv jake ekipe Esbjerga odigrali smo ispod očekivanja, prije svega rezultatski. Doživjeli smo visok poraz, i prva nam je ideja da u nedjeljnom uzvratu odigramo kvalitetniju utakmicu, da ne bude toliko oscilacija tijekom svih 60 minuta, nego da se rezultatski i samom igrom prikažemo bolje nego u Koprivnici. Bit će težak zadatak, jak izazov jer igramo u gostima – rekao je trener Ivica Obrvan.

Puno toga nije štimalo u prvom ogledu, od premekane obrane, velikog broja tehničkih pogrešaka pa do niza promašenih zicera.

– Osjetile smo njihovu snagu i ne možemo biti zadovoljne rezultatom. Mislim da smo previše izgubile, ali sad imamo priliku pokazati zašto smo među 12 najboljih i u nedjelju želimo odigrati jako dobru utakmicu – najavila je lijeva vanjska igračica Tina Barišić.

Katarina Pandža, njena kolegica po poziciji, dodaje:

– Mislim da možemo odigrati jako dobru zadnju utakmicu u Ligi prvakinja, no mislim da ne bismo trebale ni igrati rukomet ako ne mislimo da ih možemo pobijediti u Danskoj – poručila je austrijska reprezentativka.

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti