Slavenova sedmica u Prelogu, čestitke Zvonareku i Bukalu

Uoči utakmice domaćin se prigodnim poklonima oprostio od svog dugogodišnjeg kapetana Nikole Bukala koji se umirovio te je čestitao Lovri Zvonareku, na transferu u Bayern

Nogometaši Slavena Belupa svladali su danas Mladost Komet u prijateljskoj utakmici odigranoj u Prelogu rezultatom 7:0.

Uoči utakmice domaćin se prigodnim poklonima oprostio od svog dugogodišnjeg kapetana Nikole Bukala koji se umirovio te je čestitao Lovri Zvonareku, koji je prve nogometne korake napravio u Mladosti, na transferu u Bayern.

U prvom dijelu Slaven je ostvario prednost s dva gola Hadžića, dok su u nastavku zabijali Zapata, Glavčić, Brković i dvaput Krstanović.

Mladost Komet i Slaven Belupo
Zajednička fotografija Mladosti Komet i Slavena Belupa // Foto: NK Slaven Belupo

SLAVEN BELUPO: Marković – Bogojević, Paracki, Zirdum, Utin – Mlinarić, Kocijan – Monjac, Laušić, Bosec – Hadžić; II. poluvrijeme: Sušak – Grgić, van Bruggen, Soldo, Goda – Brković, Kocijan, Caimacov – Glavčić, Krstanović, Zapata. TRENER: Zoran Zekić.