Ponedjeljak, 5. prosinca 2022.

SVE NA JEDNOM MJESTU Pogledajte raspored svih utakmica u Podravini i Prigorju

Ovog vikenda igra se 12. kolo u Prvoj i Drugoj ŽNL, a već u srijedu, 18. studenog, na Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje, igrat će se odgođene utakmice 1. kola

Preporučujemo

Pred nama su nova uzbuđenja u amaterskim nogometnim ligama diljem Koprivničko-križevačke županije.

Ovog vikenda igra se 12. kolo u Prvoj i Drugoj ŽNL, a već u srijedu, 18. studenog, na Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje, igrat će se odgođene utakmice 1. kola.

Podsjetimo, prvi dio sezone u Trećoj ŽNL skupina Križevci je završio prošlog vikenda, a ovog vikenda završit će i natjecanje u Trećoj ŽNL skupina Koprivnica – Đurđevac. Igraju se utakmice odgođenog 1. kola, a tko će prvi proći kroz cilj nakon prvog dijela prvenstva u međusobnom će dvoboju odlučiti Zagorec i Mičetinac.

Prva ŽNL, 12. kolo, 14. i 15. studenog, 14 sati: Mladost Molve – Drava (NP) / subota, Miklinovec – Bratstvo / subota, Osvit – Viktorija / 10 sati, Lipa – Prekodravac, Borac – Kalinovac, Sloga – Tomislav Radnik, Panonija – Mladost Sigetec

Prva ŽNL, 1. kolo (odgođene utakmice), 18. studenog, 14 sati: Mladost Molve – Lipa, Miklinovec – Viktorija, Osvit – Prekodravac / 10 sati, Borac – Drava (NP), Sloga – Kalinovac, Panonija – Bratstvo, Mladost Sigetec – Tomislav Radnik

1. NK Sloga 10 9 1 0 49 9 +40 28
2. NK Bratstvo 10 8 0 2 45 12 +33 24
3. NK Mladost Molve 10 7 1 2 28 16 +12 22
4. NK Borac 10 6 2 2 28 10 +18 20
5. NK Lipa 10 6 1 3 18 18 0 19
6. NK Tomislav Radnik 9 4 2 3 19 14 +5 14
7. NK Viktorija 10 3 4 3 15 16 -1 13
8. NK Drava (NP) 10 4 1 5 17 34 -17 13
9. NK Prekodravac 10 3 2 5 15 29 -14 11
10. NK Mladost Sigetec 10 3 1 6 19 25 -6 10
11. NK Osvit 10 3 0 7 21 29 -8 9
12. NK Panonija 10 3 0 7 19 33 -14 9
13. NK Miklinovec 9 2 1 6 14 20 -6 7
14. NK Kalinovac 10 0 0 10 6 48 -42 0

Druga ŽNL, 12. kolo, 14. i 15. studenog, 14 sati: Močile – Prugovac / subota, Hrvatski bojovnik – Reka, Mladost (KB) – Gornja Rijeka, Drava (PS) – Starigrad, Čvrstec – Rudar (G), Omladinac – Gošk, Fugaplast – Podravec

Druga ŽNL, 1. kolo (odgođene utakmice), 18. studenog, 14 sati: Močile – Hrvatski bojovnik, Mladost (KB) – Reka, Drava (PS) – Prugovac, Čvrstec – Gornja Rijeka, Omladinac – Starigrad, Fugaplast – Rudar (G), Podravec – Gošk

1. NK Drava (PS) 10 9 1 0 33 12 +21 28
2. NK Močile 10 7 0 3 23 11 +12 21
3. NK Starigrad 10 6 2 2 36 13 +23 20
4. NK Prugovac 10 6 1 3 32 15 +17 19
5. NK Čvrstec 10 6 0 4 26 23 +3 18
6. NK Omladinac 10 5 2 3 28 15 +13 17
7. NK Rudar (G) 10 5 0 5 27 16 +11 15
8. NK Podravec 10 5 0 5 17 17 0 15
9. NK Gošk 10 4 2 4 15 19 -4 14
10. NK Fugaplast 10 4 0 6 21 23 -2 12
11. NK Mladost Bregi 10 3 1 6 20 21 -1 10
12. NK Gornja Rijeka 10 3 1 6 11 19 -8 10
13. NK Hrvatski bojovnik 10 1 2 7 15 32 -17 5
14. NK Reka 10 0 0 10 6 74 -68 0

Treća ŽNL Koprivnica – Đurđevac, 1. kolo (odgođene utakmice), 15. studenog, 14 sati: Zagorec – Mičetinac, Udarnik – Sabarija, Bilogora – Rasinja, Jadran-Galeb – Graničar (NV), Jedinstvo – Drava, Bušpan – NK Rudar (B)

1. NK Mičetinac 10 8 2 0 34 7 +27 26
2. NK Zagorec 10 8 1 1 31 10 +21 25
3. NK Rudar (B) 10 7 2 1 28 14 +14 23
4. NK Jadran-Galeb 10 5 1 4 25 19 +6 16
5. NK Graničar (NV) 10 4 3 3 31 26 +5 15
6. NK Bušpan 10 4 3 3 34 33 +1 15
7. NK Rasinja 10 3 4 3 20 18 +2 13
8. NK Bilogora 10 3 3 4 22 27 -5 12
9. NK Udarnik 10 2 2 6 15 24 -9 8
10. NK Drava (SP) 10 2 1 7 17 39 -22 7
11. NK Jedinstvo 10 2 0 8 14 31 -17 6
12. NK Sabarija 10 1 0 9 9 32 -23 3

Treća ŽNL Križevci

1. NK Sokol 10 8 2 0 48 4 +44 26
2. NK Mladost Carevdar 10 8 1 1 41 16 +25 25
3. NK Ratar 10 5 2 3 35 21 +14 17
4. NK Radnički 10 3 5 2 34 16 +18 14
5. NK Dragovoljac 10 4 1 5 31 32 -1 13
6. NK Mladost Veliki Raven 10 2 3 5 18 28 -10 9
7. NK Prigorje (-1) 10 1 4 5 12 24 -12 6
8. NK Polet (-2) 10 0 0 10 8 86 -78 -2
- Advertisement -

Najnovije objave

Vezane vijesti