TREĆA ŽNL Reka pobjedom u Gornjoj Velikoj smanjila zaostatak za vodećom Dravom

U srijedu su odigrane dvije zaostale utakmice u Trećoj koprivničko-križevačkoj županijskoj ligi.

U Velikom Ravenu Mladost i Udarnik iz Zablatja odigrali su 1:1. Domaće je u vodstvo doveo Damir Novak u 5. minuti, a izjednačio je Davor Zadravec u 38. minuti.

Reka je osvojila važna tri boda na gostovanju kod Bilogore u Gornjoj Velikoj. Domaćin je poveo golom Emanuela Jakrlina u 17. minuti, a već dvije minute kasnije Marko Dukarić je pogodio za 1:1.

Preokret je stigao u nastavku. David Komes realizirao je kazneni udarac u 60. minuti, a Matej Mihelčić je postavio konačnih 1:3.

Pogodak Davida Komesa možete pogledati OVDJE.

Gostima je u 77. minuti zbog dva žuta kartona isključen Kristijan Božinov.

Reka je dva kola prije kraja smanjila zaostatak za vodećom Dravom iz Podravskih Sesveta na samo tri boda.

Do kraja prvenstva Drava dočekuje Udarnik i gostuje kod Mladosti u Velikom Ravenu, dok Reka gostuje kod Zagorca te u posljednjem kolu na domaćem terenu igra s Mladosti iz Carevdara.

S obzirom na tri boda prednosti i bolji međusobni omjer s Rekom, Sesvećanima su dovoljna tri boda iz posljednja dva kola za naslov prvaka i prijelaz u Drugu županijsku ligu…