Utorak, 23. travnja 2024.

Županijski kup: Križevački Radnik uvjerljivo svladao Koprivnicu i potvrdio plasman u finale

U Križevcima je u srijedu odigrana uzvratna utakmica polufinala Kupa Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije između Radnika Križevci i Koprivnice.

U prvom susretu odigranom prije dva tjedna u Koprivnici, Križevčani su ostvarili pobjedu rezultatom 2:1.

Radnik Križevci - Koprivnica
Detalj s utakmice Radnik Križevci – Koprivnica // Foto: Facebook KŽ Sport

Pred svojim su navijačima Križevčani ove srijede ostvarili uvjerljivu pobjedu rezultatom 4:0.

Strijelci pogodaka bili su Leon Lacić-Klarić i Mihael Mladen u prvom poluvremenu te Gabriel Dos Anjos i Hrvoje Mladen u nastavku.

Uzvratna utakmica drugog polufinala između Tomislava i Borca iz Imbriovca odigrat će se u Drnju u četvrtak s početkom u 17 sati. U prvom ogledu Tomislav je u Velikom vrtu ostvario prednost od 2:1.

Finale će se ove godine igrati na Gradskom stadionu u Križevcima.

RADNIK KRIŽEVCI – KOPRIVNICA 4:0 (2:0)
KRIŽEVCI – Gradski stadion. Gledatelja 150. Sudac: Karlo Rupčić (Kalinovac).
RADNIK KRIŽEVCI: Koprić, Kovač, Dos Anjos (od 77. Vuk), H. Mladen, M. Mladen, Dlesk, Ferenčak (od 71. Petak), Šabijan (od 71. Stubičan), Lacić-Klarić (od 77. Jandrašec), Senko (od 77. Kobelščak), Mačković. TRENER: Anthony Pavlović.
KOPRIVNICA: Ramaj, I. Delić (od 72. Erdelji), Ganžulić, Lisjak (od 46. Petika), Brcković (od 72. Palčić), Arap, Hajdinjak (od 46. Međurečan), Kunštek, M. Vuić, M. Delić, Radotović (od 46. Anić). TRENER: Bojan Tucaković.
STRIJELCI: 1:0 Lacić-Klarić (12), 2:0 M. Mladen (38), 3:0 Dos Anjos (58), 4:0 H. Mladen (80).