Utorak, 30. travnja 2024.

PRVA ŽNL Sloga slavila u golijadi u Peterancu, Tomislav rastužio Močile, Starigradu bod u Kalinovcu

Tomislav Radnik je u Svetom Ivanu Žabnu ostvario prvu pobjedu ove sezone, a ceh je platila novigradska Drava

U nedjelju popodne odigrane su preostale utakmice 5. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Pravu golijadu vidjela je publika u Peterancu, gdje je Panonija ugostila Slogu. Gosti iz Koprivničkog Ivanca slavili su rezultatom 3:4.

Strijelci su bili raspoloženi i u Kalinovcu, gdje je Starigrad osvojio bod odigravši 3:3.

Močile su na domaćem terenu minimalno poražene protiv Tomislava iz Drnja, gosti su jedini gol zabili iz kaznenog udarca u završnici prvog dijela.

Tomislav Radnik je u Svetom Ivanu Žabnu ostvario prvu pobjedu ove sezone, a ceh je platila novigradska Drava. Gosti su imali velikih prigovora na suđenje suca Marija Bruneca.

Nogometaši Bratstva iz Kunovca pobijedili su u nedjeljnoj matineji na domaćem terenu Osvit iz Đelekovca rezultatom 4:2 i tako im nanijeli prvi ovosezonski poraz.

Na poluvremenu je bilo 1:1. Povela je momčad Dejana Zrinskog u 26. minuti autogolom Joze Paradžika, a izjednačio je u 38. minuti Patrik Lopatnik.

Damir Azizi ušao je u igru u drugom poluvremenu i bio je strijelac za Bratstvo u 51. i 56. minuti, a u 78. minuti Patrik Lopatnik vratio je nadu gostima svojim drugim pogotkom na utakmici.

Ipak, sve je riješeno bilo u 85. minuti kada je Miljenko Bencalić zabio za konačnih 4:2.

U subotu je Miklinovec kod kuće pobijedio Mladost iz Sigeca s 3:0, dok je Lipa u Hlebinama s 2:1 bila bolja od Graničara iz Đurđevca.