Koprivnička udruga za rekreativni sport i ove godine organizira malonogometni turnir pod nazivom Pan Ljetna liga Koprivnica 2025.
Nastup je dozvoljen svim zainteresiranim igračima, uključujući i one koji su registrirani u nogometnim klubovima u Hrvatskoj i inozemstvu.
Utakmice se igraju na malonogometnom terenu s umjetnom travom na Gradskom stadionu ‘Ivan Kušek Apaš’ u Koprivnici, a planirano vrijeme trajanja turnira je od 16. do 28. lipnja 2025. godine.
”Želja nam je okupiti ponajbolje malonogometne ekipe koju pokriva regija Sjever (Varaždin, Čakovec, Križevci, Bjelovar) te uz najbolje malonogometne ekipe iz Koprivnice i dolaske nekih od najboljih malonogometnih zagrebačkih ekipa napraviti najkvalitetniji malonogometni turnir u ovom dijelu Hrvatske. Kao jedan od čimbenika za privlačenje ekipa osiguran je i nagradni fond u visini od 9.000 eura”, ističu organizatori iz KURS-a.
Kotizacija iznosi 200 €, prijave se primaju do 13. lipnja na telefon 099 665 2351, a izvlačenje skupina održat će se istog dana, u petak 13. lipnja.
Pokrovitelj turnira je Grad Koprivnica, a glavni sponzor je Pivo Pan.
[FOTO] Pan Ljetna liga Koprivnica: Trgovački obrt Luka na penale do trofeja