Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Europska liga: Dinamo bez izgleda protiv jakog West Hama

Gosti iz Londona poveli su u 22. minuti, a zabio je Michail Antonio, najbolji igrač kolovoza u engleskoj Premier ligi

Nogometaši Dinama večeras su u Zagrebu ugostili engleski West Ham United u prvoj utakmici 1. kola skupine H UEFA Europske lige.

Gosti iz Londona poveli su u 22. minuti, a zabio je Michail Antonio, najbolji igrač kolovoza u engleskoj Premier ligi. Pogriješio je Teophile-Catherine, kojeg je na početku nastavka zamijenio Deni Jurić.

Gosti iz Londona u 50. minuti su stigli do drugog pogotka i riješili pitanje pobjednika. Kapetan Čekićara Declan Rice pobjegao je Bruni Petkoviću, Lauritsen nije uspio blokirati, kao ni Livaković obraniti, lopta mu je prošla kroz noge.

Premierligaš se pokazao previsokom preprekom za hrvatskog prvaka te je slavio s 2:0. Modri nisu uputili niti jedan udarac u okvir suparničkih vratiju…

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić odigrao je 69 minuta za West Ham, u čije je redove nedavno stigao iz moskovskog CSKA.

U sljedećem kolu Dinamo gostuje kod Genka koji je u Beču svladao Rapid s 1:0.