Alen Majstorović rasturio na utrkama ubrzanja u Slavonskom Brodu

Alen Majstorović iliti Majstor Kawa osvojio je četiri prva mjesta. Timski kolega Dominik Nikšić Niki uzeo je dva druga mjesta i mladi početnik Karlo Ostriž osvojio je prvo i drugo mjesto. U Koprivnicu je ponovno otišlo osam pehara što je stvarno odlično

Sjajne vijesti. Alen Majstorović poznatiji kao Majstor Kawa odradio je fenomenalne moto utrke u Slavonskom Brodu. Doslovno je rasturio.

Naime, prošle subote održana je prva utrka sezone u moto ubrzanju koje se vozi pod okriljem Hrvatskog motociklističkog saveza, a u organizaciji Moto kluba Brod.

“U 10 godina koliko sam puta vozio utrku u Brodu nikada nisam osvojio prvo mjesto niti u jednoj klasi, uvijek mi je za dlaku promaknulo, uz osvajanja drugih i trećih mjesta.
Sada sam maksimalno pripremio sebe i dva motora, svaki za svoju klasu. Prošlogodišnji kawadevil za drag klasu i potpuno novu zvijer zx10rgen6 za pro open klasu”, otkrio nam je Majstor Kawa.

Vozio je, dakle, dvije utrke u dvije klase s dva motora što je rezultiralo s četiri osvojena prva mjesta.

Postavljena su i dva nova najbolja vremena te staze. ProOpenklasa 9.67x ET i Dragklasa 9.12x ET.

“Zaista sam presretan i zahvalan na svemu. Bolji početak sezone nisam mogao ni sanjati. Timski kolega Dominik Nikšić Niki u borbi drag klase uzeo je dva druga mjesta i mladi početnik Karlo Ostriž u amater klasi osvojio je prvo i drugo mjesto. U Koprivnicu je ponovno otišlo osam pehara što je stvarno odlično”, kazao je Majstor Kawa.

Iskrene čestitke svima ostalim natjecateljima na osvojenim bodovima i peharima. Bravo.