Antonia Ružić ušla u finale turnira na Tajlandu

Antonia Ružić u Nonthaburiju je nakon dva seta slavila protiv japanske tenisačice Sare Saito, 332. na WTA listi

Drugo polufinale i poznata suparnica nisu iznenadili Antoniju Ružić koja je novom pobjedom stigla do drugog tajlandskog finala, pišu Međimurske novine.

”Antonia Ružić u Nonthaburiju je nakon dva seta slavila protiv japanske tenisačice Sare Saito, 332. na WTA listi. Nakon izjednačenog ulaska u prvi set, Japanka je povela 4:2, što nije smelo našu Orehovčanku koja preokretom nakon 47 minuta borbe stiže do 4:6. U drugom setu, rapsodija tenisa.

U samo 24 minute Antonia slavi s uvjerljivih 0:6 za konačnih 0:2 u setovima. Na putu do novog slavlja ostvarila je 67% pogođenog prvog servisa”, stoji u tekstu.

Četvrtom uzastopnom pobjedom na turniru, a 14. ukupno, Antonia je izborila novo finale koje igra sutra protiv Mananchaye Sawangkaew, domaće tenisačice, inače 266. na WTA listi.