Atletičari Koprivnice uspješni na više utrka, osvojili su niz medalja

Na Brdskom maratonu Fun&Pain Trail" Čevo - Novi Marof Ino Šepec je u sveukupnom poretku osvojio treće mjesto s vremenom 1:22:53, a u kategoriji M30 (od 30 – 39 godina starosti) zauzeo je drugo mjesto

Članovi Atletskog kluba Koprivnica nastupili su prošlog i ovog tjedna na nekoliko natjecanja.

Prošle nedjelje održan je 3. brdski maraton “Ivanec – Novi Marof”. Osim glavne utrke na 42 km bila je održana i utrka na 14 km “Fun&Pain Trail” Čevo – Novi Marof na kojoj je član AK Koprivnica Ino Šepec u sveukupnom poretku osvojio treće mjesto s vremenom 1:22:53, a u kategoriji M30 (od 30 – 39 godina starosti) zauzeo je drugo mjesto.

Ino Šepec
Ino Šepec, član Atletskog kluba Koprivnica // Foto: AK Koprivnica

59. Noćna utrka grada Samobora okupila je više od 370 natjecatelja koji su trčali samoborskim ulucama stazu dugu 5 km.

Na ovoj utrci sudjelovala je i članica Atletskog kluba Koprivnica Lora Žuliček koja je u ženskoj konkurenciji osvojila odlično peto mjesto s vremenom 19:56.

Lora Žuliček
Lora Žuliček // Foto: AK Koprivnica

U Donjoj Dubravi održana je utrka 3 mosta, u sklopu Kupa sjeverozapadne Hrvatske. U glavnoj utrci na 7,7 km nastupili su Gabrijel Vedriš koji je osvojio drugo mjesto u kategoriji M19, Nataša Sušanj koja je osvojila treće mjesto u kategoriji Ž40, Tara Rušak koja je osvojila drugo mjesto u kategoriji Ž19 te Marija Vladušić koja je bila četvrta u kategoriji Ž50. U utrci građana na 3,3 km nastupila je Sonja Rušak.

Prošle nedjelje atletičari AK Koprivnica nastupili su u Sisku na 2. kolu HALS-a za limače i limačice.

U konkurenciji limača 2012. godište Teo Ištvan je osvojio 1. mjesto na 300 m i 3. mjesto u vortexu. U konkurenciji limača 2013. godište Leni Novak je osvojio 3. mjesto u skoku u dalj i 7. mjesto na 300 m. U konkurenciji limačica 2012. godište. Zara Štefanić je osvojila 2. mjesto na 300 m 18. mjesto u skoku u dalj.

U konkurenciji limačica 2013. godište Tia Lončarek je osvojila 9. mjesto na 60 m i 12. mjesto u bacanju vortexa, Laura Babić je osvojila 3. mjesto u bacanju vortexa i 15. mjesto na 60 m, Nika Tucković je osvojila 24. mjesto na 60 m i 24. mjesto u skoku u dalj, Ella Sever je osvojila 2. mjesto u skoku u dalj i 3. mjesto na 300 m, Mia Marković je osvojila 7. mjesto na 300 m i 12. mjesto u skoku u dalj, Katja Lazić je osvojila 8. mjesto na 300 m i 5. mjesto u bacanju vortexa.

Štafeta limačica na 4×100 m u sastavu Mia Marković, Ella Sever, Katja Lazić i Zara Štefanić osvojila je 9. mjesto. U ukupnom poretku limači su osvojili 108 bodova i 10. mjesto, a limačice su osvojile 165 bodova i 7. mjesto.