Utorak, 23. travnja 2024.

ČETVRTA LIGA Bez pobjednika u Imbriovcu, Kloštrani uvjerljivi protiv Suhopolja

Borac je s imperativom pobjede ugostio Ferdinandovac, ali ni iz sedmog pokušaja nije uspio stići do punog plijena

U nedjelju su odigrane preostale dvije utakmice 7. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar – Koprivnica – Virovitica’.

Borac je s imperativom pobjede ugostio Ferdinandovac, ali ni iz sedmog pokušaja nije uspio stići do punog plijena. Štoviše, gosti su bili u prednosti, pa Imbriovčani na kraju mogu biti sretni što su uspjeli izbjeći poraz.

Uzbudljiva je bila završnica susreta. Naime, gosti su poveli golom Karla Đipala u 88. minuti, a u 3. minuti sudačke nadoknade strijelac za konačnih 1:1 bio je Vedran Kovač.

Mladost je u Kloštru Podravskom bila raspucana protiv Suhopolja. Prvi je zabio Lovro Šandrovčan, potom je dvaput poentirao Petar Kramarić, da bi priču završio Dominik Barukčić.

U subotu je Tehničar u Cvetkovcu opravdao status favorita te je svladao Dinamo iz Predavca s uvjerljivih 3:0. Za vodstvo domaćina pogodio je Ivan Delić već u 1. minuti, na 2:0 povisio je Milek u 13. minuti, dok je konačni rezultat postavio Grubešić u 62. minuti.

Vrlo zanimljivo bilo je u dvoboju dva Graničara u Đurđevcu. Poveli su gosti preko Polančeca u 29. minuti, pa je domaćin u 37. izjednačio iz odbijanca nakon kaznenog udarca, a strijelac je bio Matasić. Legrađani iz penala ponovno vode u 48. minuti, precizan je bio Baričić, da bi Miklaušić donio konačnih 2:2 i osigurao bod Picokima u 61. minuti.

Pitomača je sprašila čak devet komada Graničaru iz Bušetine, dok je Garić uzeo sva tri boda u Slatini.