ČETVRTA LIGA Remi Ferdinandovca i Borca, Tehničar poražen u Predavcu

U nedjelju su odigrane preostale dvije utakmice 20. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

Ferdinandovac i Borac podijelili su bodove u susretu koji je završen rezultatom 2:2.

Karan je pogodio za 1:0 u 56. minuti, izjednačio je Kovač u 61. Imbriovčani su poveli golom Poldrugača u 70. minuti, da bi u 84. konačnih 2:2 postavio Carek.

Dinamo je u Predavcu zaustavio vodeći Tehničar. Ekeu, Varat i Tomić bili su strijelci za domaće, dok su Draguljić i Hlišć pogađali za goste koji su upisali prvi ovosezonski poraz.

U subotu su odigrane prve četiri utakmice 20. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’. Dvoboj dva Graničara odigran je u Legradu, a završio je pobjedom domaćina rezultatom 3:1.

Suhopolje je na domaćem terenu ostvarilo uvjerljivu pobjedu protiv Mladosti iz Kloštra Podravskog, na kraju je bilo 4:1. Garić je bio bolji od Slatine s 1:0, dok je Bilogora ’91 na gostovanju svladala Čazmu rezultatom 0:2.