ČETVRTA LIGA Tehničar pobijedio u Ferdinandovcu, Bratstvo teško do boda u Legradu, Borac bolji od Dinama

Preostale dvije utakmice 10. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’ odigrane su u nedjelju.

Vodeći Tehničar stigao je do minimalne pobjede na gostovanju u Ferdinandovcu. Jedini pogodak postigao je Filip Bošnjak na asistenciju Alena Mileka.

Filip Bošnjak
Filip Bošnjak // Foto: Facebook NK Tehničar Cvetkovec

Graničar je u Legradu remizirao s Bratstvom. Vodio je domaćin od 28. minute golom Ivana Matotana, a Kunovčani su se spasili od poraza tek u 5. minuti sudačke nadoknade pogotkom Filipa Štefkovića.

Borac je u drugom poluvremenu utakmice u Imbriovcu slomio otpor Dinama iz Predavca. Za vodstvo je u 71. minuti pogodio Sanjin Strajnić, a konačnih 2:0 postavio je Žarko Bastašić u 83. minuti.