Subota, 20. travnja 2024.

ČETVRTA LIGA Tehničar preokretom do važne pobjede, Slaven Hlišć sredio Ferdinandovac

U nedjelju su odigrane preostale dvije utakmice 22. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar – Koprivnica – Virovitica’.

Tehničar je gostovao u Ferdinandovcu u reprizi polufinalne utakmice Kupa koja je odigrana u srijedu, a završila je slavljem gostiju iz Cvetkovca 1:4.

Ovaj put nije bilo tako uvjerljivo, promašeno jepuno prilika, ali za Tehničar su najvažniji bodovi s kojima je opet vratio vodstvo na ljestvici.

Ferdinandovac je u vodstvo doveo Robert Kožar poznatiji kao Čarli u 9. minuti, a preokret je s dva pogotka u 16. i 48. minuti kreirao ponajbolji igrač Tehničara Slaven Hlišć.

U Predavcu su Dinamo i Čazma odigrali 3:3.

U subotu je kloštranska Mladost gostovala u Legradu i s domaćim Graničarom odigrala 1:1. Gosti su u prvom poluvremenu poveli preko Ivana Pavlovića, a izjednačio je s bijele točke u nastavku susreta Domagoj Baričić.

Graničar iz Đurđevca gostovao je u Pitomači i unatoč vodstvu od 1:0 i rezultatu 2:2 na kraju je poražen s 4:2.

Suhopolje je kod kuće poražen s 3:1 od Bilogore iz Grubišnog Polja, dok je Borac iz Imbriovca poražen s 2:1 u Garešnici. Domaćin je poveo u 20. minuti preko T. Starčevića, Borac je izjednačio pet minuta prije kraja susreta, a pobjedu je Gariću donio A. Starčević u 90. minuti s bijele točke.

ČETVRTA NL ‘BJELOVAR-KOPRIVNICA-VIROVITICA’, 22. KOLO (subota, 7. svibnja u 17.00):

Pitomača: NK Pitomača – NK Graničar (Đ) 4:2
Garešnica: NK Garić (G) – NK Borac 2:1
Legrad: NK Graničar (L) – NK Mladost Kloštar 1:1
Suhopolje: NK Suhopolje – NK Bilogora 91 1:3
Ferdinandovac: NK Ferdinandovac – NK Tehničar 1:2
Predavac: NK Dinamo Predavac – NK Čazma 3:3