Nedjelja, 25. rujna 2022.

Donosimo vam najnovije službene nogometne transfere u Podravini i Prigorju

U nastavku vam donosimo popis najnovijih službenih transfera u Podravini i Prigorju sa sjednice Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije održane u utorak i srijedu.

Preporučujemo

Ljetni prijelazni rok uvijek je vrlo prometan za igrače i klubove, iznimka nije ni ovo ljeto.

U nastavku vam donosimo popis najnovijih službenih transfera u Podravini i Prigorju sa sjednice Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije održane u utorak i srijedu.

Registracije igrača

“NK OSVIT”, ĐELEKOVEC

Patricio Poldrugač (NK Osvit, Đelekovec) 34/1

“NK FUGAPLAST”, GOLA

Ivica Krstitović (NK Rudar (G), Glogovac) 34/2
Danijel Rožmarić (NK Gošk, Gotalovo) 34/2
Filip Huđek (NK Prekodravac, Ždala) 34/2

“NK ZAGOREC”, KOPRIVNICA

Ilija Evačić (NK Zagorec, Koprivnica) 34/2

“NK BUŠPAN”, KOZAREVAC

Leon Jedvaj (NK Zagorec (Kr), Krapina) 34/2

“NK SLOGA”, KOPRIVNIČKI IVANEC

Karlo Pjetri (NK Borac, Imbriovec) 34/2

“NK POLET”, GLOGOVNICA

Goran Crnković (NK Prigorje, Sveti Petar Orehovec) 34/1

“NK SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Antun Horvat (NK Koprivnica, Koprivnica) 34/2
Dani Canjuga (NK Koprivnica, Koprivnica) 34/2
Bartol Fabić (NK Koprivnica, Koprivnica) 34/2
Antonio Djorić (NK Koprivnica, Koprivnica) 34/2
Mihael Perić (NK Rudeš, Zagreb) 34/2

“NK MIČETINAC”, MIČETINAC

Srečko Kapitan (NK Podravec (D), Dinjevac) 34/2

“NK RATAR”, MIHOLEC

Josip Zidarić (NK Prigorje, Sveti Petar Orehovec) 34/1

“NK GOŠK”, GOTALOVO

Matija Friščić (NK Osvit, Đelekovec) 34/2

“NK HRVATSKI BOJOVNIK”, MOKRICE MIHOLEČKE
Ivan Poljak (NK Radnik Križevci, Križevci) Ante Jelak (NK Radnik Križevci, Križevci) 34/1
Lovro Baneković 35/1
Muhamed GANIĆ (NK Radnički, Križevci) 34/2

“NK STARIGRAD”, STARIGRAD

Klaudio Đurec (NK Koprivnica, Koprivnica) 34/2
Dominik Gregur (NK Koprivnica, Koprivnica) 34/2

“NK SOKOL”, SOKOLOVAC

Mihael Pintarić (NK Bilogora, Gornja Velika) 34/2

“NK RUDAR (B)”, BOTINOVEC

Dejvi Car (NK Rudar (B), Botinovec) 34/1

“NK RADNIK KRIŽEVCI”, KRIŽEVCI

Emanuel Kobelščak (NK Graničar Tučenik, Tučenik) 34/2
Ivan Hmelina (NK Graničar Tučenik, Tučenik) 34/2
Sandi Kovač (NK Pitomača, Pitomača) 34/2
Dominik Furmek (NK Čazma, Čazma) 34/2
Leon LacićKlarić (ŠNK Mladost Sigetec Ludbreški, Sigetec Ludbreški) 34/2

“NK MLADOST SIGETEC”, SIGETEC

Ivan Cvitanović (NK Ponikve, Zagreb) 34/2

“NK GRANIČAR (Đ)”, ĐURĐEVAC

Lucija Radotović 35/1

“NK TOMISLAV RADNIK”, SVETI IVAN ŽABNO

Matej Jurčić (NK Dubrava Tim Kabel, Zagreb) 34/1
Josip Markešić (NK Rovišće, Rovišće) 34/2
Luka Vidaković (NK Kalinovac, Kalinovac) 34/2

“NK BUŠPAN”, KOZAREVAC

Josip Habjanec (NK Radoboj, Radoboj) 34/2

“NK PRUGOVAC”, PRUGOVAC

Igor Sabol (NK Graničar (Đ), Đurđevac) 34/2

“NK GRANIČAR (NV)”, NOVO VIRJE

Igor Kemenović (NK Podravac, Virje) 34/1
Tomislav Vincek (NK Mladost Molve, Molve) 34/1
Josip Maletić (NK Ferdinandovac, Ferdinandovac) 34/2

“NK TOMISLAV”, DRNJE

Ivan Vidaković (NK Podravina, Ludbreg) 34/2

“NK PANONIJA”, PETERANEC

Kruno Cvetković (GNK Tigar Sveta Nedelja, Brezje) 34/2

“NK JEDINSTVO”, PUSTAKOVEC

Edi Madjarić (NK Močile, Koprivnica) 34/2

“NK MLADOST CAREVDAR”, CAREVDAR

Božidar Berend (NK Radnik Križevci, Križevci) 34/2

“NK RASINJA”, RASINJA

Marko Bednjički 35/1
Mihael Jembrek (NK Sabarija, Subotica Podravska) 34/2
Velimir Čirković (NK Sabarija, Subotica Podravska) 34/2

“NK ČVRSTEC”, SVETI PETAR ČVRSTEC

Đuro Topljak (NK Čvrstec, Sveti Petar Čvrstec) 34/1
Tomislav Adam (Ruševac, Ruševac) 34/1

“NK SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
David Magdić (NK Graničar (Đ), Đurđevac) 34/2

“NK GORNJA RIJEKA”, GORNJA RIJEKA

Tomislav Deglin (NK Gornja Rijeka, Gornja Rijeka) 34/1

“NK RATAR”, MIHOLEC

Antun Cvetko 35/1
Filip Obćević 35/1
Mihael Pacur 35/1

“NK MOČILE”, KOPRIVNICA
Robert Šostarić (NK Centrometal, Macinec) 34/2
Ivica Cifrek (NK Reka, Reka) 34/2
Marko Sitarić (NK Močile, Koprivnica) 34/1

“NK MLADOST VELIKI RAVEN”, VELIKI RAVEN

Matija Letoja (NK Hrvatski bojovnik, Mokrice Miholečke) 34/2

“NK KOPRIVNICA”, KOPRIVNICA

Filip Vuić (NK Slaven Belupo, Koprivnica) 34/2

“NK SOKOL”, SOKOLOVAC

Tomislav Jurić (NK Kalinovac, Kalinovac) 34/2

“NK RUDAR (B)”, BOTINOVEC

Igor Medenjak (NK Sabarija, Subotica Podravska) 34/2

“NK RADNIK KRIŽEVCI”, KRIŽEVCI

Šimun Šabijan (NK Slaven Belupo, Koprivnica) 34/2

Brisanja igrača

“NK BRATSTVO”, KUNOVEC

Rey Ferenčina jer odlazi na područje drugog saveza.

“NK GRANIČAR (L)”, LEGRAD

Alen Labaš jer odlazi na područje drugog saveza.

“NK PODRAVAC”, VIRJE

Eugen Jelić Balta jer odlazi na područje drugog saveza.

“NK SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA

Adrian Hlebar jer odlazi na područje drugog saveza.

“NK RADNIK KRIŽEVCI”, KRIŽEVCI

Luka Vinski jer odlazi na područje drugog saveza.

“NK TOMISLAV RADNIK”, SVETI IVAN ŽABNO

Drago Papa jer odlazi na područje drugog saveza.
Marko Horvatić jer odlazi na područje drugog saveza.

“NK SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA

Luka Triplat jer odlazi na područje drugog saveza.

“NK SLOGA”, KOPRIVNIČKI IVANEC

Tomislav Ivančić jer odlazi na područje drugog saveza.
Karlo Kešinović jer odlazi na područje drugog saveza.

“NK KOPRIVNICA”, KOPRIVNICA

Leon Bohnec jer odlazi na područje drugog saveza.

“NK RADNIK KRIŽEVCI”, KRIŽEVCI

Tomislav Borovčak jer odlazi na područje drugog saveza.

- Advertisement -

Najnovije objave