10.9 C
Zagreb
Četvrtak, 1. listopada 2020.

Donosimo vam raspored podjele sakramenata Svete potvrde ove godine u Varaždinskoj biskupiji

Varaždinska biskupija napravila je raspored podjele sakramenta Svete potvrde ove godine u ljetnom i jesenskom terminu

Preporučujemo

FOTO Tehnika Koprivnica u velikom finalu protiv Ferdinandovca osvojila Županijski kup

Nogometaši Tehnike Koprivnice osvajači su Nogometnog kupa Koprivničko-križevačke županije. U velikom finalu pobijedili su Ferdinandovac rezultatom 3:1 (1:1). Iz više razloga to je bila povijesna...

Ministar Beroš o tragičnoj smrti na hemodijalizi: Radi se o stručnoj pogrešci, sudionici su priznali

Smrt 62-godišnjaka iz Štefanca koji je umro na hedijalizi u Županijskoj bolnici Čakovec komentirao je ministar zdravstva Vili Beroš, pišu Međimurske novine. "Ovom prilikom izražavamo...

FOTO-VIDEO Otvorene nove i moderne prostorije Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije

Velik je dan za nogomet u Koprivničko-križevačkoj županiji. Naime, svečano su otvorene nove prostorije Županijskog nogometnog saveza u prizemlju poslovne zgrade u Ulici Josipa Vargovića...

Obnovljene su prostorije nogometnog kluba Rudara iz Botinovca

U proteklih mjesec dana izvedeni su potrebni radovi na uređenju i sanaciji sportskog objekta u Botinovcu. Elektroinstalacijske radove u svrhu modernizacije postojećih električnih instalacija u...

Varaždinska biskupija napravila je raspored podjele sakramenta Svete potvrde ove godine u ljetnom i jesenskom terminu.

RASPORED PODJELE SAKRAMENTA SVETE POTVRDE U 2020. GODINI 

LJETNI TERMINI 

SUBOTA, 20. LIPNJA 

UJUTRO: 

VARAŽDIN – SV. NIKOLA (KATEDRALA), 10 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

SVETI MARTIN NA MURI, 10 SATI – MONS. JOSIP MRZLJAK, BISKUP U MIRU

PODTUREN, 10 SATI – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

BIŠKUPEC, 9 I 11 SATI (PRVA I DRUGA GRUPA) – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

LEPOGLAVA, 11 SATI – PREČ. MIRKO HORVATIĆ, DELEGAT

STRAHONINEC, 10.30 SATI – PREČ. MARIO KOPJAR, DELEGAT

PODRAVSKE SESVETE, 11 SATI – PREČ. JOSIP KOPREK, DELEGAT

POPODNE: 

PRELOG, 17 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

SRAČINEC, 16 I 18 SATI (PRVA I DRUGA GRUPA) – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

KRIŽOVLJAN, 17 SATI – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

NEDJELJA, 21. LIPNJA 

UJUTRO: 

TRNOVEC, 11 SATI – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

HLEBINE, 9 SATI – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

SIGETEC, 11 SATI – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

SELNICA, 10.30 SATI – PREČ. MIRKO HORVATIĆ, DELEGAT

PONEDJELJAK, 22. LIPNJA 

IVANEC, 9 I 11 SATI (PRVA I DRUGA GRUPA) – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

ŽDALA, 9 SATI – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

GOLA, 11 SATI – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

PETAK, 26. LIPNJA 

KOPRIVNICA – BL. ALOJZIJE, 17 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

VARAŽDIN – SV. FABIJAN I SEBASTIJAN, 17 SATI – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

SUBOTA, 27. LIPNJA 

UJUTRO: 

BUDROVAC, 10 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

KALINOVAC, 11.30 – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

KOPRIVNICA – SV. NIKOLA, 10 SATI – MONS. JOSIP MRZLJAK, BISKUP U MIRU

MADŽAREVO, 9 sati – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

OŠTRICE, 11 SATI – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

MARUŠEVEC, 11 SATI – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

KLOŠTAR PODRAVSKI, 11 SATI – PREČ. MIRKO HORVATIĆ, DELEGAT

KLENOVNIK, 10 SATI – PREČ. MARIO KOPJAR, DELEGAT

ČAKOVEC – SV. ANTUN, 11 SATI – PREČ. JOSIP KOPREK, DELEGAT

POPODNE: 

KOPRIVNICA – SV. ANTUN, 17 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

KOPRIVNIČKI IVANEC, 17 SATI – MONS. JOSIP MRZLJAK, BISKUP U MIRU

VRATIŠINEC, 16 SATI – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

MACINEC, 18 SATI – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

SV. JURAJ U TRNJU, 17 SATI – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

BEDNJA, 17 SATI – PREČ. MIRKO HORVATIĆ, DELEGAT

LEGRAD, 16 SATI – PREČ. MARIO KOPJAR, DELEGAT

ĐELEKOVEC, 18 SATI – PREČ. MARIO KOPJAR, DELEGAT

SVETI ILIJA, 18 SATI – PREČ. JOSIP KOPREK, DELEGAT

NEDJELJA, 28. LIPNJA 

UJUTRO: 

ČAKOVEC – SV. NIKOLA, 11 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

KOPRIVNICA – MOČILE, 10 SATI – MONS. JOSIP MRZLJAK, BISKUP U MIRU

DRNJE, 11 SATI – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

FERDINANDOVAC, 10 SATI – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

SVETI ĐURĐ, 11 SATI – PREČ. MIRKO HORVATIĆ, DELEGAT

VARAŽDINSKE TOPLICE, 10 SATI – PREČ. MARIO KOPJAR, DELEGAT

VIŠNJICA, 10 SATI – PREČ. JOSIP KOPREK, DELEGAT

PETAK, 3. SRPNJA 

POPODNE: 

KOPRIVNICA – SV. LEOPOLD, 17 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

JALŽABET, 17 SATI – MONS. JOSIP MRZLJAK, BISKUP U MIRU

PITOMAČA, 16 I 18 SATI (PRVA I DRUGA GRUPA) – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

SUBOTA, 4. SRPNJA 

UJUTRO: 

SVETI JURAJ NA BREGU, 11 SATI – MONS. JOSIP MRZLJAK, BISKUP U MIRU

VINICA, 11 SATI – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

VIRJE, 9 I 11 SATI (PRVA I DRUGA GRUPA) – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

SVETA MARIJA, 10 SATI – PREČ. MIRKO HORVATIĆ, DELEGAT

NOVO VIRJE, 11 SATI – PREČ. MARIO KOPJAR, DELEGAT

VELIKI BUKOVEC, 10 SATI – PREČ. JOSIP KOPREK, DELEGAT

POPODNE: 

BELETINEC, 18 SATI – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

DONJA VOĆA, 17 SATI – PREČ. MIRKO HORVATIĆ, DELEGAT

KOTORIBA, 17 SATI – PREČ. MARIO KOPJAR, DELEGAT

IVANOVEC, 17 SATI – PREČ. JOSIP KOPREK, DELEGAT

NEDJELJA, 5. SRPNJA 

UJUTRO: 

NATKRIŽOVLJAN, 11 SATI – MONS. JOSIP MRZLJAK, BISKUP U MIRU

MAČKOVEC, 11 SATI – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

PETAK, 10. SRPNJA ĐURĐEVAC, 16 I 18 SATI (PRVA I DRUGA GRUPA) – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

SUBOTA, 11. SRPNJA UJUTRO: 

PETRIJANEC, 10.30 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

MALA SUBOTICA, 10 SATI – MONS. JOSIP MRZLJAK, BISKUP U MIRU

KOPRIVNICA – STARIGRAD, 10 SATI – PREČ. MIRKO HORVATIĆ, DELEGAT

KUĆAN MAROF, 10 SATI – PREČ. MARIO KOPJAR, DELEGAT

VIDOVEC, 9 I 11 SATI (PRVA I DRUGA GRUPA) – PREČ. JOSIP KOPREK, DELEGAT

POPODNE: 

PRIBISLAVEC, 18 SATI – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

MARTIJANEC, 18 SATI – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

NOVIGRAD PODRAVSKI, 17 SATI – PREČ. MIRKO HORVATIĆ, DELEGAT

NEDJELJA, 12. SRPNJA 

UJUTRO: 

VARAŽDIN – SV. JOSIP, 10.30 SATI – MONS. JOSIP MRZLJAK, BISKUP U MIRU

ŠENKOVEC, 11 SATI – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

LJUBEŠĆICA, 9 SATI – PREČ. MARIO KOPJAR, DELEGAT

SVIBOVEC, 11 SATI – PREČ. MARIO KOPJAR, DELEGAT

PONEDJELJAK, 13. SRPNJA 

DONJI VIDOVEC, 9 SATI – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

DONJA DUBRAVA, 11 SATI – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

PETAK, 17. SRPNJA 

REKA, 18 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

SUBOTA, 18. SRPNJA 

UJUTRO: 

DRAŠKOVEC, 10 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

MOLVE, 11 SATI – MONS. JOSIP MRZLJAK, BISKUP U MIRU

ŠTRIGOVA, 11 SATI – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

POPODNE: 

GORIČAN, 17 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

BELICA, 17 SATI – PREČ. DAMIR BOBOVEC, DELEGAT

NEDJELJA, 19. SRPNJA 

UJUTRO: 

REMETINEC, 11 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

OREHOVICA, 11 SATI – MONS. JOSIP MRZLJAK, BISKUP U MIRU

BARTOLOVEC, 11 SATI – MONS. ANTUN PERČIĆ, DELEGAT

MARGEČAN, 11 SATI – PREČ. JOSIP KOPREK, DELEGAT

SRIJEDA, 22. SRPNJA 

KNEGINEC, 10 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

SUBOTA, 25. SRPNJA 

UJUTRO: 

MIHOLJANEC, 9 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

DONJI MOSTI, 11 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

POPODNE: 

MURSKO SREDIŠĆE, 17 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP 

JESENSKI TERMINI 

JESENSKI TERMINI 

13. RUJNA – NEDELIŠĆE, 10 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP
19. RUJNA – VARAŽDIN – SV. VID, 11 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP
26. RUJNA – VARAŽDIN – SV. VID, 11 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP
26. RUJNA – NOVI MAROF, 11 SATI – MONS. JOSIP MRZLJAK, BISKUP U MIRU
LUDBREG – 20. RUJNA, 10 SATI – MONS. BOŽE RADOŠ, BISKUP
DEKANOVEC

Najnovije objave

FOTO Fantastična Tehnika Koprivnica podigla povijesni trofej

Nogometaši Tehnike Koprivnice osvajači su Nogometnog kupa Koprivničko-križevačke županije. U velikom finalu pobijedili su Ferdinandovac rezultatom 3:1 (1:1). Iz više razloga to je bila povijesna utakmica....

FOTO Tehnika Koprivnica u velikom finalu protiv Ferdinandovca osvojila Županijski kup

Nogometaši Tehnike Koprivnice osvajači su Nogometnog kupa Koprivničko-križevačke županije. U velikom finalu pobijedili su Ferdinandovac rezultatom 3:1 (1:1). Iz više razloga to je bila povijesna...

Ministar Beroš o tragičnoj smrti na hemodijalizi: Radi se o stručnoj pogrešci, sudionici su priznali

Smrt 62-godišnjaka iz Štefanca koji je umro na hedijalizi u Županijskoj bolnici Čakovec komentirao je ministar zdravstva Vili Beroš, pišu Međimurske novine. "Ovom prilikom izražavamo...

Terapijsko jahanje udruge Osmijeh provodit će se i dalje zahvaljujući donaciji Podravke

Terapijski program koji provodi udruga Osmijeh za pomoć djeci s teškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom, baš poput mnogih drugih programa koje provode...

FOTO-VIDEO Otvorene nove i moderne prostorije Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije

Velik je dan za nogomet u Koprivničko-križevačkoj županiji. Naime, svečano su otvorene nove prostorije Županijskog nogometnog saveza u prizemlju poslovne zgrade u Ulici Josipa Vargovića...