Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Druga momčad Teniskog kluba Koprivnica viceprvak Treće lige

Nakon dva dana doigravanja, koprivnički su tenisači osvojili drugo mjesto i izborili kvalifikacije za Drugu ligu iduće godine

Prošlog vikenda odigrano je doigravanje za prvaka Treće hrvatske teniske lige, a nakon dva dana doigravanja koprivnički su tenisači osvojili drugo mjesto i izborili kvalifikacije za Drugu ligu iduće godine.

U polufinalu doigravanja u subotu su u gostima pobijedili momčad TK Preloga s uvjerljivih 5:0 te ih je u nedjeljnom finalu čekao susret protiv momčadi TK Varaždina 2, koja je u drugom polufinalu bila bolja od TK Dubravčana rezultatom 5:2.

Finale je bilo prepuno preokreta, a u susretu dvije izjednačene momčadi uspješniji su bili Varaždinci i pobijedili s 4:3 te postali prvaci Treće lige, grupa sjever, za ovu godinu.

Sezona za finaliste nije još gotova jer ih početkom rujna očekuje kvalifikacijski turnir za popunu jedinstvene Druge teniske lige.

“Želimo im da se dobro pripreme kroz ljeto kako bi na jesen pokušali izboriti nastup u višem rangu natjecanja iduće sezone”, priopćili su iz Teniskog kluba Koprivnica.