Srijeda, 24. travnja 2024.

FOTO Prva pobjeda Miklinovčana, sedmice Bratstva i Sloge, slavlje Sigećana, Ždalčana, Vojakovčana i Radnikovaca

Iza nas su nova nogometna uzbuđenja u županijskim ligama diljem Podravine i Prigorja.

Još u nedjelju prijepodne Bratstvo je u Kunovcu s uvjerljiv 7:2 dobilo Mladost iz Molve.

Prvu pobjedu upisala je momčad Miklinovca. Iako su na poluvremenu gubili s 2:1, Miklinovčani su u nastavku zaigrali puno bolje i pobijedili s ukupnih 5:3. Možda im je sreću donijela i nova garnitura dresova koju su zajednički Žutoj podmornici osigurali portal Klikaj.hr te tvrtke Zona tri, Maraska i TK Auto.

Panonija je povela pogocima Blažotića i Godeka, a do poluvremena je rezultat smanjio Milas. Manojlović, novi igrač Miklinovca, izjednačio je u 52. minuti, a Milas dovodi goste u vodstvo u 66. minuti. Isti igrač postiže i svoj treći pogodak u 74. minuti za 4:2 vodstvo Žute podmornice. Blažek domaćinu donosi tračak nade u 81. minuti, ali u 90. minuti konačni rezultat 5:3 za goste postavlja Manojlović

Borac iz Imbriovca poražen je na gostovanju kod Mladosti u Sigecu s 3:2, a vodeća Sloga je u Koprivničkom Ivancu sa 7:1 dobila hlebinsku Lipu.

Tomislav Radnik je u još jednoj golijadi s 5:3 dobio đelekovečki Osvit, Prekodravac je s 4:0 slavio kod Kalinovčana, dok je istim rezultatom Viktorija u Vojakovcu pobijedila novigradsku Dravu.