Četvrtak, 28. ožujka 2024.

U nedjelju poslijepodne odigrane su preostale utakmice 21. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Iznenađenje se dogodilo u Kunovcu, gdje je Sloga ugostila Tomislav Radnik. Gosti iz Svetog Ivana Žabna ostvarili su minimalnu pobjedu i Ivančane opet udaljili od naslova prvaka.

Sloga sad za vodećim Bratstvom zaostaje šest bodova, dok je Mladost Molve nakon slavlja u Novigradu Podravskom na četiri boda minusa od Kunovčana.

Močile su ostvarile uvjerljivu pobjedu u Peterancu, Batarilo Ćerdić je zabio dva gola, Manojlović i Jozić dodali su po jedan, dok je počasni pogodak za domaće postigao Budoš iz slobodnog udarca.

Kalinovac je slavio u Hlebinama, kao i Tomislav u Vojakovcu. U obje utakmice rezultat je bio 2:3.

Kunovčani su u subotu s 0:1 svladali Miklinovec u Koprivnici, a sva tri boda im je nakon uvjerljivog domaćeg poraza od Sloge donio je Pasariček.

Nogometaši Osvita i Mladosti iz Sigeca odigrali su u nedjelju prijepodne utakmicu bez pobjednika.

Osvit je poveo pogotkom Nikole Drvarića već u 5. minuti, a izjednačio je Matija Ezgeta u 50. minuti. Gosti su završnicu susreta odradili bez Marina Bosmana koji je u 68. minuti zaradio drugi žuti karton.