FOTO Tehnika Koprivnica na Hlevnjakov pogon srušila Slatinu, uvjerljiv Ferdinandovac, bod Kloštrana i Drnjančana u gostima

U 18. kolu Četvrte nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica odmarao je Graničar iz Legrada.

Svi drugi na teren su izašli u subotu, a igrali su vodeći Ferdinandovac i Čazma (4:0), Suhopolje i Mladost Kloštar Podravski (2:2), Daruvar i Zdenka (0:4), Pitomača i Garić (4:0), Bilogora Grubišno Polje i Bilogorac (5:0), Dinamo Predavac i Tomislav Drnje (1:1) te Tehnika Koprivnica i Slatina (3:0).

Nogometaši Tehnike-Koprivnice nastavili su s odličnim rezultatima na početku drugog dijela sezone. Iako je na poluvremenu bilo 0:0, u nastavku susreta koprivnički četvrtoligaš Slatini je zabio čak tri komada.

Ulogu jokera izvrsno je odradio Domagoj Hlevnjak koji je u igru ušao u posljednjih pola sata. Prvo je izborio kazneni udarac kojeg je realizirao Marko Radotović u 65. minuti.

Potom je ‘Beli’ i sam zabio nakon kontranapada i asistencije Petra Ježića.

U 75. minuti pao je i treći gol. Hlevnjak je poslao dubinsku loptu koju je iz naručja ispustio gostujući vratar, a njegovu je pogrešku iskoristio Ježić za konačnih 3:0.

TEHNIKA KOPRIVNICA – SLATINA, Foto: Luka Krušec / LuMedia