Četvrtak, 2. svibnja 2024.

FOTO – TREĆA HNL-SJEVER Koprivnica i Radnik Križevci podijelili plijen pred tv kamerama

Na Gradskom stadionu ‘Ivan Kušek – Apaš’ u Koprivnici danas je u ranijem terminu odigran županijski derbi između Koprivnice i Radnika Križevci.

Uzbudljiva i sadržajna utakmica završena je rezultatom 2:2.

Domaće je u vodstvo doveo Marko Radotović u 11. minuti, a već u 14. minuti Radnik se vratio pogotkom Mihaela Mladena.

Matija Vuić je u 72. minuti iskoristio pogrešku križevačke obrane i s lijeve strane lijepo pogodio suprotni kut za novo vodstvo Koprivnice.

Konačnih 2:2 postavio je Ronaldo Rengel u 82. minuti. Mihael Mladen izveo je slobodni udarac, do tad vrlo dobri 16-godišnji vratar Koprivnice Fabijan Šašek je pogriješio, a Rengel je loptu s crte pogurnuo u mrežu.

Utakmicu je izravno prenosila Hrvatska nogometna televizija.

KOPRIVNICA – RADNIK KRIŽEVCI 2:2 (1:1)
KOPRIVNICA – Gradski stadion ‘Ivan Kušek – Apaš’. Gledatelja 300. Sudac: Karlo Klobučarić (Vučetinec).
KOPRIVNICA: Šašek, Tumpić (od 76. Tucaković), Salajec, Sabol, Delić, Harači (od 87. Korenika), Vuić (od 87. Harambaša), Matoničkin (od 59. Enjo), Radotović, Brcković, Lovković. TRENER: Marijo Dodik.
RADNIK KRIŽEVCI: Koprić, Mačković, H. Mladen (od 46. Vinski), Nikolić, Dlesk, Seok, Srbljinović (od 73. Rengel), Lisjak (od 58. Petak), Do Nascimento (od 80. Ferenčak), Kraljić (od 80. Stubičan), M. Mladen. TRENER: Dražen Kemenović.
STRIJELCI: 1:0 Radotović (11), 1:1 M. Mladen (14), 2:1 Vuić (72), 2:2 Rengel (83).