Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

FOTO U drugoj pripremnoj utakmici Graničar u Đurđevcu bolji od Koprivnice

Na terenu ŠRC-a ‘Vlado Lešćan – Duspe’ u Đurđevcu danas je odigrana prijateljska utakmica domaćeg četvrtoligaša Graničara i trećeligaša Koprivnice.

Tijekom prvog poluvremena igrači Koprivnice dominirali su sredinom terena, imali veći posjed lopte, no obrana Graničara bila je sigurna te je spriječila svaki ozbiljniji napad nogometaša Koprivnice.

Picoki smislenom kombinatorikom i brzim polukontrama kontroliraju igru. Iz jednog brzog kontranapada Šemper u 20. minuti zabija za vodstvo Graničara. U 43.minuti brzom akcijom preko lijevog boka Šemper asistira Vrkiću, koji rutinski pogađa desni kut Domovićevog gola za vodstvo Picoka od 2:0.

U drugom poluvremenu igrači Koprivnice igraju brže te stvaraju više šansi pred golom odličnog 16-godišnjeg golmana Picoka Miloševića.

Pritisak igrača Koprivnice na gol Graničara rezultirao je i pogotkom kojeg je u 60. minuti postigao Tropšek.

Graničar je također imao prilike, no mladi napadači Picoka u završnici napada nisu precizni. U završnici utakmice Korenika je iz dva slobodna udarca za Koprivnicu pogodio vratnicu.