FOTO Utakmicom Koprivnice i Međimurja završena jesen u Trećoj HNL-sjever

Na Gradskom stadionu ‘Ivan Kušek – Apaš’ u Koprivnici danas je odigrana posljednja utakmica jesenskog dijela sezone u Trećoj HNL-sjever.

Koprivnica je ugostila Međimurje u zaostaloj utakmici 13. kola, a gosti iz Čakovca ostvarili su pobjedu rezultatom 2:0.

Domaćin je ponovno bio oslabljen neigranjem većeg broja standardnih igrača zbog ozljeda i bolesti, pa su priliku dobili i juniori.

Denis Glavina pogodio je za vodstvo Međimurja u 25. minuti, a konačni rezultat postavio je Marko Čovo u 75. minuti.

KOPRIVNICA – MEĐIMURJE 0:2 (0:1)
KOPRIVNICA: Domović, Azenić, Tucaković, Ernečić, Sabol, Radotović (od 78. Peršinović), Harambaša (od 46. Korenika), Erdelji, Harači (od 86. Bošnjak), Brcković (od 78. Furjan), Lončar (od 46. Milić). TRENER: Tomo Čiković.
MEĐIMURJE: Jesenović, Hranilović, Ratajec, Zanjko, Do. Glavina (od 89. Rališ), Branilović, Jakupak, B. Čovo (od 90+1. Marić), M. Čovo, Mihoković (od 71. Bacinger), De. Glavina. TRENER: Nikola Goričanec.
STRIJELCI: 0:1 De. Glavina (25), 0:2 M. Čovo (72).

1. NK Polet (SMnM) 14 11 0 3 43:9 +34 33
2. NK Radnik Križevci 14 10 1 3 31:13 +18 31
3. NK Međimurje 14 9 2 3 26:14 +12 29
4. NK Mladost Ždralovi 14 8 4 2 25:10 +15 28