Četvrtak, 18. travnja 2024.

FOTO Velika pobjeda Sloge iz Koprivničkog Ivanca u Kunovcu

Sloga iz Koprivničkog Ivanca furiozno je odradila gostovanje kod općinskog rivala Bratstva u Kunovcu.

U zaostaloj utakmici 13. kola Prve ŽNL koprivničko-križevačke igrači Dejana Ruka odigrali su odličnu utakmicu na Old Traffordu i potpuno zasluženo pobijedili s uvjerljivih 4:0.

Već na poluvremenu bilo je sve gotovo. Ivančani su vodili s 3:0, a strijelci su bili Kešinović (9′), Ivančić (26′) i Komes (30′).

U nastavku susreta isto smo vidjeli dominaciju gostiju za koje je svoj drugi pogodak postigao Komes u 68. minuti.

Momčad Dejana Zrinskog u ovoj utakmici bila je nekompletna i jednostavno nije imala rješenja za boljeg protivnika.

Sloga je na vrhu ljestvice sada povećala prednost nad Bratstvom na velikih sedam bodova.