Subota, 27. travnja 2024.

HNL Dinamo u nastavku slomio Rudeš, Istra remizirala s Goricom

Slijedi reprezentativna stanke, a nakon nje veliki derbi Hajduka i Dinama u Splitu

Preostale dvije utakmice 27. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige odigrane su u nedjelju.

Istra 1961 je u Puli ugostila Goricu, a mreže se na Drosini nisu tresle. Istra je ujedno objavila kako je suspendirala svog napadača Antu Ercega.

Dinamo je nakon oproštaja od Europe gostovao kod Rudeša u Kranjčevićevoj. Nakon prvog poluvremena koje je završilo bez pogodaka, Modri su u nastavku slomili posljednjeplasiranu momčad hrvatskog prvenstva.

Moreno Živković doveo je Dinamo u vodstvo u 60. minuti, na 0:2 povisio je Fran Brodić u 78. minuti, da bi konačnih 0:3 postavio Petar Sučić u 86. minuti. Živković i Sučić postigli su svoje prvijence u dresu hrvatskog prvaka.

Slijedi reprezentativna stanka, a nakon nje veliki derbi Hajduka i Dinama u Splitu.