Jana, Borna i Patrik iz koprivničkog Judo kluba izvrsni na turniru u Velikoj Gorici

Članovi Judo klub Koprivnica nastupili su u subotu na poznatom međunarodnom judo turniru Turopoljska frka u Velikoj Gorici.

Turnir se održava u organizaciji Judo kluba Pinky, a ove je godine nastupilo 540 natjecatelja iz pet zemalja.

Pod vodstvom trenera Davora Rožca Koprivničanci su na turniru osvojili ukupno četiri medalje.

U kategoriji djevojčica U14 do 63 kilograma Jana Rožac je osvojila srebrnu medalju.

Borna Rožac je u kategoriji dječaka U12 do 46 kilograma osvojio brončanu medalju, dok je Patrik Ferčec osvojio dvije brončane medalje u kategoriji dječaka U12 preko 55 kilograma i U14 do 66 kilograma.