Četvrtak, 28. ožujka 2024.

Koprivnički atletičari Vanja Rupčić i Danijel Katalenić osvojili zlata na Brinje Trailu

AK Koprivnica imao je svoje predstavnike u utrci od 15 km u muškoj kategoriji Danijela Katalenića i u ženskoj konkurenciji Vanju Rupčić

U subotu, 24. listopada, održano je 3. Brinje Trail – 3. kolo KontinenTrail lige na kojem se održavaju utrke od 5 km pod nazivom Plišani medo, 15 km Mladi medo i 25 km Veliki medo.

Atletski klub Koprivnica imao je svoje predstavnike u utrci od 15 km u muškoj kategoriji Danijela Katalenića i u ženskoj konkurenciji Vanju Rupčić koji su se kući vratili sa zlatnim medaljama.

Vanja Rupčić je u ženskoj konkurenciji zauzela sveukupno 1. mjesto s vremenom 1:45:53 i 1. mjesto u kategoriji dok je Danijel Katalenić bio apsolutni pobjednik utrke na 15 km s vremenom 1:13:45 te je i u kategoriji M40 također zauzeo 1. mjesto.

Staza je bila teška, ali izazovna s obzirom na to da je neposredno prije starta bio jak pljusak.