Koprivnički karatisti Filip Cestar, Vid Tkalec i Luka Novak osvojili medalje na Kupu Osijeka

Karate klub Akademija Koprivnica u subotu je sudjelovao u 13. kupu Osijeka i postigao ponovno lijepe rezultate

Karate klub Akademija Koprivnica u subotu je sudjelovao na 13. kupu Osijeka i postigao ponovno lijepe rezultate.

Pod vodstvom trenera Luke Cestara nastupilo je šest natjecatelja Karate kluba Akademija Koprivnica u konkurenciji od 556 natjecatelja iz 61 kluba i dvije države.

Vid Tkalec natjecao se u kategoriji mlađi cicibani kate i osvojio brončanu medalju.

Filip Cestar i Luka Novak natjecali su se u kategoriji cicibani kate i isto se okitili medaljama – Filip je osvojio srebrnu, a Luka brončanu medalju.

Lukas Strmecki natjecao se u kategoriji mini učenici kate, Maja Arko u kategoriji mini učenice kate i Mia Novak u kategoriji učenice kate. Ovaj su put, nažalost, bez plasmana.

Pred Karate klubom Akademija Koprivnica je Kup svetog Nikole u Varaždinu koji će se održati u nedjelju, 3. prosinca, s kojim će završiti ovogodišnju natjecateljsku sezonu.

Kompletne rezultate iz Osijeka možete pogledati OVDJE, a fotogaleriju OVDJE.